anglický letní táborLetní jazykové tábory v ČR

Jazykové centrum Berlitz pořádá každoročně letní tábory s výukou angličtiny na statku v Břežanech a od 2019 také v nové lokaltě – Váňův statek Dubovice u Pelhřimova.

Spojte příjemné s užitečným a pošlete své děti na letní tábor, kde zažijí skvělou zábavu, poznají nové kamarády, ale především se zdokonalí v angličtině. Tábor s výukou anglického jazyka je určen  pro děti od 7 let a je vhodný pro všechny jazykové úrovně včetně začátečníků.

Letní tábory – léto 2019

Chcete pro své děti zajistit zábavu a výuku na léto? Přihlaste je již nyní na Kids Camp 2019.

Termíny pro rok 2019

  • 8. 7.–14. 7. – pondělí–neděle – Statek Břežany, Břežany u Rakovníka
    Cena: 9 889 Kč

 

  • 27. 7.–2. 8. – sobota–pátek – Váňův statek, Dubovice u Pelhřimova
    NOVÁ LOKALITA!
    Zvýhodněná cena: 8 889 Kč

 

SLEVA – Slevy při účasti na více termínech nebo pro sourozence/kamarády. LAST MINUTE SLEVA - 1 111 Kč na poslední volná místa!

 


PŘIHLÁŠKY A INFORMACE: , tel: 736 627 262.
 

O statku Břežany

Nově zrekonstruovaný rodinný statek z roku 1850 se nachází na návsi tiché a udržované vesnice se 120 obyvateli na hranici Středočeského a Západočeského kraje (70 km od Prahy, 42 km od Plzně). V obou termínech letního tábora je statek rezervován výhradně pro Berlitz.

Na statku je celkem 9 dvoulůžkových pokojů a 3 pokoje se spací galerií (2+2 osoby). Každý pokoj má samostatnou koupelnu s WC. Výuka probíhá v prostorách statku nebo venku na čistém ovzduší a v klidném prostředí okolní přírody. K dispozici je útulná společenská místnost s krbovými kamny a hracím koutem pro děti. Pro výuku a další aktivity je k dispozici plně vybavený sál 80m2 (kde budou také probíhat oblíbené lekce zumby).

Váňův statek – NOVÁ LOKALITA 2019!

Nová lokalita pro naše Kids campy – Váňův statek – je moderní zařízení postavené ve stylu venkovského rozlehlého statku a nachází se v srdci Vysočiny nedaleko Pelhřimova. Jeho okolí je plné půvabných zákoutí, která jsou  pro Českomoravskou vrchovinu přirozená a vyhledávaná.

Nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Vlastní dětské hřiště, venkovní bazén, sportovní areál a mnoho dalších výletů do přírody v okolí. Pro výuku je k dispozici velký i malý sál a salónek. 

Stravování na táboře

Stravování je zajištěno 5x denně (snídaně, oběd, večeře a dvě svačiny) a zahrnuje neomezený pitný režim.

Lektoři

Lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří vyučují jazyk pomocí osvědčené metody Berlitz. Všichni lektoři jsou proškoleni pro práci s dětmi a věnují se jim celý den formou výuky i organizace odpoledních a večerních aktivit. Umí děti správně motivovat a zvolit nejvhodnější postupy ke zvyšování jejich jazykových znalostí – to vše zábavnou a přirozenou formou. Lektoři přicházejí ze zemí celého světa, čímž letní tábor obohacují o fascinující část jejich kultury. Každý turnus má svého hlavního vedoucího, který je přítomen po celou dobu konání tábora a je zde hlavní zodpovědnou osobou. Hovoří česky a v případě potřeby je dětem plně k dispozici.

Den v Berlitz táboře

7:30 – Budíček

7:35–9:00 – Ranní hygiena, snídaně, seznámení se s programem dne

9:00–10:30 – Výuka angličtiny (výuka probíhá v malých skupinkách s rodilými mluvčími)

11:00–12:30 – Hry a zábava (různorodé aktivity za přítomnosti lektorů Berlitz)

12:30–13:00 – Oběd (zdravá a čerstvě připravená jídla skvělým kuchařem, která dodají dostatečné množství energie na celé odpoledne)

14:00–15:30 – Výuka angličtiny

16:00–19:00 – Sport a zábava (různé druhy sportů, míčové hry, výlety, koupání, zumba a spousta dalších zábavných aktivit)

19:00–20:00 – Večeře

20:00–22:00 – Večerní aktivity (hry, akce "Břežany mají talent", soutěže ve vaření, souboje týmů atd.)

22:00 – Večerka

 
Chcete pro své děti zajistit zábavu a výuku na léto v době, kdy trávíte čas ve městě? Přihlaste je na příměstský jazykový tábor v Praze, který organizujeme ve formě letní jazykové školy pro děti od 8 do 16 let a letní jazykové školky pro děti od 4 do 7 let.

Letní jazykové tábory v České republice

Jazyková škola Berlitz nabízí báječné letní tábory – Summer Kids Camps – pro děti ve věku 7–16 let. Letní tábory s angličtinou vedou zkušení lektoři – rodilí mluvčí, se kterými se děti mohou setkat během celého školního roku při výuce angličtiny v jazykovém centrum Berlitz. Tito lektoři se na několik týdnů v létě stanou skvělými táborovými vedoucími a Vaše děti nebudou chtít jet další rok nikam jinam. Letní jazykové kurzy si Vaše děti určitě oblíbí: seznámí se zde totiž s novými kamarády, zažijí spoustu legrace a dobrodružství – a to vše zcela přirozeně v cizím jazyce. Na táborech je kladen důraz hlavně na komunikaci v cizím jazyce, lektoři s dětmi pracují v menších skupinkách, výuka je přizpůsobena tempu a potřebám každého dítěte. Naše jazykové tábory jsou určeny pro děti všech jazykových úrovní. Letní škola Berlitz poskytuje Vašemu dítěti možnost zcela přirozeně se zdokonalit v cizím jazyce. České Kids Campy probíhají v krásném prostředí: na stylovém statku v Břežanech u Rakovníka, který je dobře dostupný z Prahy i jiných částí republiky. Stačí týden strávený na Berlitz letním jazykovém táboře a Vaše dítě bude mít v angličtině velký náskok před ostatními spolužáky ze školy.

PŘIHLÁŠKA

1000 znaků zbývá
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?