letní jazykové táboryLetní jazykové tábory

 

Jazyková centra Berlitz organizují každé léto letní jazykové tábory pro děti a mládež v tuzemsku i zahraničí. Jazykové tábory Berlitz jsou určeny pro děti ve věku od 7 do 16 let všech jazykových úrovní. Na letních jazykových táborech Berlitz se děti mohou rychle a zábavnou formou výrazně zlepšit ve znalostech cizího jazyka. Navíc dokonale navazují na naše jazykové kurzy pro děti a mládež.

 

Cizí jazyk se vyučuje přirozeně prostřednictvím konverzace se zkušenými lektory - rodilými mluvčími, kteří vedou dětské jazykové kurzy v našem centru po celý školní rok. 

Lokalita: ČR, Rakousko, Německo, Irsko, Lucembursko, Španělsko, Švýcarsko, Velká Británie

  • Na rozdíl od klasické školní výuky, důraz je kladen především na konverzaci.
  • Podpora spontánnosti používání cizího jazyka v globálním prostředí.
  • Práce v malých skupinkách s dostatkem prostoru pro každé dítě.
  • Vhodné pro všechny úrovně jazykových znalostí.

 

 

 

 

 

Anglický tábor v ČR

Týdenní jazykový pobyt na statku Břežany zcela v angličtině. Bezpečná lokalita, prvotřídní ubytování a výborná domácí strava.

Více o letním táboře v ČR ›
 

Mezinárodní jazykové tábory

Nenahraditelná zkušenost z mezinárodního prostředí pro vaše děti, kde se naučí nejen cizí jazyk, ale poznají také nové přátelé z různých kultur celého světa.

Více o mezinárodních táborech ›
 
 

Letní jazykové tábory

Jazyková škola Berlitz nabízí skvělé letní jazykové tábory pro děti – Summer Kids Camps – ve věku 7–16 let. Zkušení lektoři – rodilí mluvčí, kteří vedou jazykové kurzy v centru Berlitz celý rok, se na několik týdnů v létě stanou skvělými táborovými vedoucími a Vaše děti nebudou chtít jet další rok nikam jinam. Letní jazykové kurzy budou Vaše děti milovat: seznámí se s novými kamarády, zažijí spoustu legrace a dobrodružství – to vše zcela přirozeně v cizím jazyce. Na táborech je kladen důraz hlavně na komunikaci v cizím jazyce, lektoři s dětmi pracují v menších skupinkách, výuka je přizpůsobena tempu a potřebám každého dítěte. Naše jazykové tábory jsou určeny pro děti všech jazykových úrovní. Letní tábor Berlitz poskytuje Vašemu dítěti možnost zcela přirozeně se zdokonalit v cizím jazyce. České Kids Campy probíhají na překrásném statku v Břežanech u Rakovníka, který je dobře dostupný z Prahy i jiných částí republiky. Pošlete děti na Berlitz letní jazykový tábor do tuzemska nebo do zahraničí a zajistěte potomkům skvělý náskok v jazykové vybavenosti před ostatními.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?