Letní jazyková škola a školka Praha

Hledáte pro děti letní příměstský tábor v Praze?

letní jazyková škola a školka Praha

Školka, kam chodí vaše dítě během celého roku, je přes léto zavřená, babičky ještě pracují nebo jsou příliš daleko a vy musíte do práce. Klasický prázdninový scénář, který řeší každoročně mnoho rodičů.

Máme pro vás skvělé řešení: Přihlaste své děti do Berlitz jazykové školky či školy v Praze. Nejen, že budete mít vyřešeno dopolední hlídání, ale ještě dětem pomůžete efektivně a zábavnou formou rozvíjet jejich jazykové znalosti.

Jazyková škola Berlitz Praha pro děti každoročně otvírá prázdninovou školku a školu s výukou angličtiny přímo v jazykovém centru v Praze, v Paláci Archa, Na Poříčí 26. Celý program pro děti probíhá výhradně v angličtině. Vaše děti se tak učí cizí jazyk zábavnou formou, v uvolněné atmosféře a se svými vrstevníky.

Letní jazyková škola má stejné výhody jako naše dětské kurzy angličtiny: konverzační metoda Berlitz® naučí vaše děti používat nový jazyk velmi rychle a efektivně. Certifikovaný lektor – rodilý mluvčí hovoří během lekce pouze anglicky. Díky používání výhradně cizího jazyka, gest a velmi přesného vyjadřování lektora děti dokáží rychle a správně pochopit význam vysvětlovaného slova. Počet míst je navíc omezen – děti jsou rozděleny do menších skupinek. To vše studenty velmi motivuje do výuky se dobře zapojit – a učení je pak nejen zábavné, ale i efektivní. Děti totiž slyší a používají pouze angličtinu, díky tomu se v cizí řeči učí zcela přirozeně myslet a komunikovat.

Letní škola je v provozu v uvedených termínech denně od 9:00 do 13:00 hodin. Občerstvení a pitný režim je zajištěn po celou dobu konání kurzu.

Nastartujte jazykové znalosti Vašich dětí již v létě – přiveďte je do jazykové školy Berlitz v Praze! A v září se student může těšit třeba do Berlitz celoročního dětského kurzu angličtiny, kde může potkat své kamarády z léta.

PŘIHLÁŠKA

1000 znaků zbývá

 

Termíny letní školy a školky

  • 13. 7.–17.7. 2020
  • 27. 7.–31. 7. 2020
  • 3. 8.–7. 8. 2020
  • 17. 8.–21. 8. 2020
  • 24. 8.–28. 8. 2020

 

Rezervujte si místo v letní školce a škole již nyní na  nebo na tel.: 736 627 262.

 

 

 

Letní škola v Praze pro děti od 8 do 16 let

Přihlaste své děti do příměstského tábora (letní školy) v Praze. Zajistíte jim zajímavý program s výukou angličtiny od 9 do 13 hodin 5 dní v týdnu.

Cena: 5 495 Kč

Více o letní škole ›
 

Letní školka v Praze pro děti od 4 do 7 let

Přihlaste své menší děti a předškoláky do příměstského tábora (letní školky) v Praze. Dopřejte jim zábavné dopoledne s výukou angličtiny od 9 do 12:15 hodin na 5 dní v týdnu (20 lekcí).

Cena: 4 495 Kč

Více o letní školce ›
 

 

Letní tábory pro děti a mládež s angličtinou

Víte, že Vaše děti se v létě mohou skvěle naučit anglicky a zároveň se neochudit o báječné zážitky s kamarády? Jazykové centrum Berlitz v prázdninových měsících nabízí týdenní letní tábory s angličtinou v Břežanech u Rakovníka a na Váňově statku v Dubovicích u Pelhřimova, letní jazykovou školu v Praze a letní jazykovou školku v Praze. Metoda Berlitz je interaktivní angličtina pro děti, která děti učí používat cizí jazyk velmi přirozeným způsobem. Jazykový letní tábor pro děti – Summer Kids Camps – je určen pro děti ve věku 7–16 let.

Zkušení lektoři – rodilí mluvčí, kteří vedou jazykové kurzy v centru Berlitz celý rok, se na několik týdnů v létě stanou táborovými vedoucími. Jsou tak báječní, že Vaše děti budou chtít jet příští rok opět na Berlitz Summer Kids Camps. Na letních táborech se seznámí s novými kamarády, zažijí spoustu dobrodružství a legrace – to vše zcela přirozeně v cizím jazyce.

Lektoři s dětmi pracují v menších skupinkách, kladou důraz na komunikaci v cizím jazyce, výuka je přizpůsobena tempu a potřebám každého dítěte. Tyto jazykové letní tábory jsou určeny pro děti všech jazykových úrovní. Letní tábor Berlitz poskytuje Vašemu dítěti možnost zcela přirozeně se zdokonalit v cizím jazyce. České Kids Campy probíhají na pohádkovém statku v Břežanech u Rakovníka, který je dobře dostupný z Prahy i z jiných částí republiky.

Letní jazyková škola: Pokud Vaše děti zůstávají přes léto v Praze nebo s nimi do hlavního města míříte a chcete jim zajistit kvalitní výuku cizího jazyka, pak je letní jazyková škola angličtiny Berlitz Praha tou pravou volbou.

Program kurzů probíhá výhradně v anglickém jazyce. Letní jazykový kurz je určen pro děti ve věku 8–16 let. Zkušení lektoři – rodilí mluvčí, kteří vedou jazykové kurzy v centru Berlitz celý rok, se vždy na tyto týdny promění v zábavné průvodce světem her a hlavně angličtiny.

Letní kurzy angličtiny si Vaše děti zamilují: seznámí se s novými kamarády, zažijí spoustu legrace a dobrodružství – to vše zcela přirozeně v cizím jazyce. Jde zde kladen důraz hlavně na komunikaci v cizím jazyce, lektoři s dětmi pracují v menších skupinkách, výuka je přizpůsobena tempu a potřebám každého dítěte. Naše letní jazykové tábory jsou určeny pro děti všech jazykových úrovní. Letní tábor Berlitz poskytuje Vašemu dítěti možnost zcela přirozeně se zdokonalit v cizím jazyce. Letní jazykový kurz angličtiny probíhá v jazykových centrech Berlitz Praha.

Letní jazyková školka: Školka je určena pro děti ve věku 4 až 7 let a funguje obdobně jako letní škola, je ale samozřejmě přizpůsobena mladším dětem. Do výuky je zapojeno to, co je jim v těchto letech přirozené: básničky, jazykové hry, používáme také pracovní listy pro děti, slovní hry a mnoho dalších metod a pomůcek až už virtuálních nebo fyzických. Jazyková škola Berlitz myslí ve výuce cizích jazyků i na Vaše děti. A Berlitz angličtina děti opravdu baví.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá