Letní jazyková škola a školka Praha

Hledáte pro děti letní příměstský tábor v Praze?

letní jazyková škola a školka Praha

Školka, kam chodí vaše dítě během celého roku, je přes léto zavřená, babičky ještě pracují nebo jsou příliš daleko a vy musíte do práce. Klasický prázdninový scénář, který řeší každoročně mnoho rodičů.

Máme pro vás skvělé řešení: Přihlaste své děti do Berlitz jazykové školky či školy v Praze. Nejen, že budete mít vyřešeno dopolední hlídání, ale ještě dětem pomůžete efektivně a zábavnou formou rozvíjet jejich jazykové znalosti.

Jazyková škola Berlitz Praha pro děti každoročně otvírá prázdninovou školku a školu s výukou angličtiny přímo v jazykovém centru v Praze, v Paláci Archa, Na Poříčí 26. Celý program pro děti probíhá výhradně v angličtině. Vaše děti se tak učí cizí jazyk zábavnou formou, v uvolněné atmosféře a se svými vrstevníky.

Letní jazyková škola má stejné výhody jako naše dětské kurzy angličtiny: konverzační metoda Berlitz® naučí vaše děti používat nový jazyk velmi rychle a efektivně. Certifikovaný lektor – rodilý mluvčí hovoří během lekce pouze anglicky. Díky používání výhradně cizího jazyka, gest a velmi přesného vyjadřování lektora děti dokáží rychle a správně pochopit význam vysvětlovaného slova. Počet míst je navíc omezen – děti jsou rozděleny do menších skupinek. To vše studenty velmi motivuje do výuky se dobře zapojit – a učení je pak nejen zábavné, ale i efektivní. Děti totiž slyší a používají pouze angličtinu, díky tomu se v cizí řeči učí zcela přirozeně myslet a komunikovat.

Letní škola je v provozu v uvedených termínech denně od 9:00 do 13:00 hodin. Občerstvení a pitný režim je zajištěn po celou dobu konání kurzu.

Nastartujte jazykové znalosti Vašich dětí již v létě – přiveďte je do jazykové školy Berlitz v Praze! A v září se student může těšit třeba do Berlitz celoročního dětského kurzu angličtiny, kde může potkat své kamarády z léta.

Kontaktujte nás...

1000 znaků zbývá

 Leaflet Summ Kids 2017 CZ new letni kurzy

Termíny letní školy a školky

  • 10. 7.–14. 7. 2017
  • 24. 7.–28. 7. 2017
  • 31. 7.–4. 8. 2017
  • 7. 8.–11. 8. 2017
  • 21. 8.–25. 8. 2017

Ke stažení

Rezervujte si místo v letní školce a škole 2017 již nyní v našem eshopu!

 

 

 

Letní škola v Praze pro děti od 8 do 16 let

Přihlaste své děti do příměstského tábora (letní školy) v Praze. Zajistíte jim zajímavý program s výukou angličtiny od 9 do 13 hodin 5 dní v týdnu.

Cena: 4 995 Kč

Více o letní škole ›
 

Letní školka v Praze pro děti od 4 do 7 let

Přihlaste své menší děti a předškoláky do příměstského tábora (letní školky) v Praze. Dopřejte jim zábavné dopoledne s výukou angličtiny od 9 do 12:15 hodin na 5 dní v týdnu (20 lekcí).

Cena: 3 995 Kč

Více o letní školce ›
 
 
 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek