jazykové kurzy španělštiny

Chcete začít mluvit španělsky už po první lekci? Postupovat podle Vašich časových možností a úrovně znalostí? Mít rozvrh lekcí stoprocentně pod kontrolou a podle potřeby jej změnit? Učit se individuálně a s těmi nejlepšími lektory – rodilými mluvčími? To vše a mnohem více Vám přináší Vzdělávací centrum Berlitz s nabídkou výuky více než 40 jazyků.

PROČ SI VYBRAT BERLITZ:

  • profesionální lektoři – rodilí/bilingvní mluvčí
  • individuální lekce (jen Vy a lektor)
  • stoprocentní přizpůsobení výuky Vašim časovým možnostem
  • neustálá interakce s lektorem během lekce (60 % času mluvíte Vy)
  • rozmanitá forma výuky při každé lekci (konverzace, poslech, četba…)
  • moderní a praktické výukové materiály v ceně kurzu (audio, video, tištěné, online materiály, mobilní aplikace)
  • výuka všech úrovní jazykových znalostí nabízí možnost posunout se až o jednu jazykovou úroveň výše během 1–4 týdnů
  • výběr z více než 40 jazyků včetně češtiny pro cizince
  • učebny v centru Prahy

Ukázková jazyková lekce španělštiny zdarma

Volejte 273 136 015 a domluvte si individuální zkušební lekci španělštiny zdarma! Poté se rozhodněte, zda se chcete učit španělsky v Berlitz.
Výuka španělštiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce španělštiny

Výuka španělštiny metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát španělsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy přizpůsobené vždy potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí se naplno věnuje pouze Vašim požadavkům a stanoveným cílům. Pro intenzivní jazykový kurz si lze zvolit i místo výuky. Soukromé lekce mohou probíhat u Vás doma, v práci nebo v našem jazykovém centru v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy španělštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů španělštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy španělštiny

Učte se španělsky kdykoliv a odkudkoliv se Vám to právě hodí. Vyzkoušejte naše online lekce španělštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
 

Kurzy španělštiny

Hledáte jazykové kurzy španělštiny, ve kterých budete schopni mluvit už po první lekci? S námi se naučíte tento světový jazyk snadno a rychle. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé jazykové kurzy španělštiny pro začátečníky i pokročilé studenty. Učte se španělsky ve Vámi zvoleném čase i místě. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou španělskou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku španělštiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Hledáte-li kvalitní výuku a kurzy španělštiny Praha, zvolte Berlitz. Ukázková lekce španělštiny je u nás zdarma a zajistíme Vám také rozřazovací test. Při pohovoru s lektorem zjistíme, zda jste začátečník, či pokročilý student. Při naší výuce španělštiny budete mít k dispozici kvalitního učitele – rodilého mluvčího i speciální učebnice španělštiny. A máte i další benefit: výuka španělského jazyka online: k individuálním kurzům získáte přístup k online výukovým materiálům zdarma. Náš jazykový kurz španělštiny přináší opravdu kvalitní zdokonalení v tomto jazyce. S lektorem se můžete zaměřit na cokoli, co v daném jazyce potřebujete procvičit nejvíce. Mohou to být základní španělská slovíčka, španělská výslovnost, mluvená španělština a mnoho dalšího. Nabízíme tyto stupně výuky: španělština pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i další výuku na přání klienta. Naše kurzy se skvěle hodí i pro ty, kdo hledají kvalitní doučování španělštiny. Naše výuka se Vám bude hodit nejen při cestách do zahraničí, ale samozřejmě také v zaměstnání či při obchodních jednáních i soukromé konverzaci se zahraničními přáteli. Domluvte se španělsky kdykoli a kdekoli potřebujete. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Intenzivní jazykový kurz španělštiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Naše jazyková škola Praha nabízí také letní intenzivní kurz španělštiny nebo intenzivní kurzy španělštiny kdykoli během roku. Víte, kde všude Vám bude španělština užitečná? Kromě samotného Španělska se tímto jazykem domluvíte například ve většině států Jižní Ameriky.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá