Kurzy slovenštiny metodou Berlitz

kurzy slovenštinyJazyková škola Berlitz nabízí kurzy slovenštiny ve svém moderním jazykovém centru v Praze. Kromě nabízené výuky slovenštiny v Praze se lze učit slovensky přes internetové kurzy slovenského jazyka.

Virtuální výuka slovenštiny

Za studiem slovenštiny nemusíte jezdit až na Slovensko. Využijte nabídku jazykové školy Berlitz a přihlaste se do online kurzu slovenštiny! Jedinečná výuková metoda, využití moderních technologií a náplň kurzu přizpůsobená klientovi jsou pozitiva, která vás pro studium slovenštiny online nadchnou!

Jak se učí ve virtuální třídě? Virtuální třída je online prostor, do kterého virtuálně vstoupíte po přihlášení. Zde se "setkáte" s lektorem - rodilým mluvčím - který je připraven vést lekci slovenštiny přizpůsobenou Vašim individuálním požadavkům.

Časy virtuálních lekcí si domluvíte předem. Přizpůsobte výuku svým možnostem a potřebám!

Jste začátečník? Nebojte se konverzačních lekcí slovenštiny - online lekce slovenského jazyka jsou vhodné již pro začátečníky. Spolu s lektorem zjistíte, která témata potřebujete více procvičit a zaměříte se na ta, která vás zajímají. Pro zjištění jazykové úrovně si před zahájením kurzu uděláte rozřazovací test.

Online kurz slovenštiny

Výuka slovenštiny s rodilým mluvčím přes internet je zaměřena hlavně na konverzaci a procvičení komunikace v portugalštině. Lektor vede studenta k tomu, aby maďarsky začal nejen přirozeně mluvit, ale i myslet. To je krédem výukové metody Berlitz, která se bez rozdílu aplikuje ve všech kurzech cizích jazyků.

  • Naplň konverzačních hodin je přizpůsobena klientovi.
  • Klient mluví z více než 60 % času.
  • Gramatika se nedriluje, ale učí intuitivně - klient sám začne pravidla uplatňovat správně.

Zjistěte více o tom, jak se učí v Berlitz virtuální třídě. Online kurzy cizích jazyků jsou ideálním způsobem jazykového vzdělávání, pokud nemáte snadný přístup k jazykové škole nebo nemůžete dojíždět.

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz a získejte všechny informace o online kurzu slovenštiny.

Možnosti výuky slovenštiny u jazykové školy Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce slovenštiny

Slovenština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát slovensky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy slovenštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia slovenštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy slovenštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů slovenštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy slovenštiny

Chcete mít možnost učit se slovensky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce slovenštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek