Kurzy rumunštiny metodou Berlitz

jazykové kurzy rumunštinyNaučte se rumunsky v jazykové škole Berlitz. Učte se z pohodlí domova nebo na pracovní cestě v Berlitz virtuální třídě. Online kurzy rumunštiny jsou dostupné odkudkoliv, kde je připojení k internetu.

Kurzy rumunštiny online

Rumunština patří mezi jazyky, které lze v jazykové škole Berlitz studovat přes internet. Vyvinuli jsme systém virtuální výuky jazyků, přes který lze v jazykovém centru Berlitz studovat více než 40 cizích jazyků. A rumunština patří mezi ně. Lekce rumunštiny přes internet studujete v Berlitz virtuální třídě, což je způsob výuky rumunštiny, který maximálně vyhovuje všem, kteří jsou časově vytíženi a dojíždění do kurzů je časově vyčerpává.

Virtuální výuka rumunštiny také vychází vstříc všem, kteří se raději učí ve svém soukromí a v jim známém prostředí. Přihlášení do lekce rumunštiny probíhá vzdáleně přes počítač a Vy se tak můžete přihlásit odkudkoliv s připojením k internetu.

Berlitz virtuální třída - BVC - byla oceněna jako inovativní a přínosný způsob moderní výuky jazyků. Vědecká zpráva o její účinnosti dokazuje přínos BVC
z mnoha hledisek. Online výuka rumunštiny je obohacena o použití prvků videa nebo možnosti opakovaného přehrávání lekcí. Díky video přenosu lze využít vnímání výrazu obličeji nebo gestikulace, které jsou součástí správného vyjadřování a učení se cizího jazyka.

Výuka rumunštiny

Ověřte si účinnost výukové metody Berlitz, která je využívána i během virtuální výuky, získejte všechny informace o kurzech rumunštiny v jazykové škole Berlitz.

Výuka rumunštiny u v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce rumunštiny

Rumunština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát rumunsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy rumunštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia rumunštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy rumunštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů rumunštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy rumunštiny

Chcete mít možnost učit se rumunsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce rumunštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá