kurzy pro osobní růst

Kurzy pro osobní růst

Přepokladem úspěchu v práci, ale osobním životě, je umění využít svůj osobní potenciál na maximum. Pokud cítíte, že máte v určitých oblastech rezervy, zapište se do kurzů pro osobní rozvoj.

Co je obsahem kurzů pro osobní rozvoj

  • V rámci seminářů Berlitz zaměřených na osobní růst se naučíte precizně formulovat svoje myšlenky a přesvědčivě je prezentovat ostatním.
  • Zdokonalíte se v time managementu a umění prioritizace.
  • Naučíme Vás, jak asertivně prosazovat své názory a jak vést diskuzi s ostatními.

Tyto i jiné komunikační schopnosti se řadí do tzv. soft skills.  

V důsledku globalizace se stále častěji setkáváme s obchodními partnery z druhého konce světa, například Japonci a Čínany, jejichž kultura a obchodní i sociální zvyklosti se od těch našich v mnohém liší. V rámci kurzů mezikulturního vzdělávání se můžete naučit jednat s lidmi z odlišných kultur a zemí. Naučíme Vás jednat s cizinci tak, aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním a nepříjemným situacím. 

Komu jsou určeny kurzy osobního růstu

Dovednosti spadající do kategorie soft skills nevyužijete jen na manažerské pozici, ale doslova v každé oblasti lidské činnosti a v partnerských vztazích. 

 

Soft skills

V rámci seminářů soft skills zdokonalíte své komunikační dovednosti, naučíte se asertivně jednat, řídit projekty, vést strategická obchodní jednání a také jednat se zákazníky.
Více o tomto kurzu ›
 

Mezikulturní kurzy

Na seminářích věnovaných jednání se zástupci odlišných kultur se dozvíte více o obchodních, kulturních i společenských zvyklostech asijských a jiných národů.
Více o tomto kurzu ›
 

Jazykové kurzy

"Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem." Jazyková škola Berlitz nabízí výuku více než 40 cizích jazyků formou prezenčních i virtuálních jazykových kurzů.
Více o tomto kurzu ›
 
 

NOVINKA Soft skills semináře – nyní živě a online!

Nedovoluje Vám Váš nabitý rozvrh docházet na manažerské kurzy do vzdělávacího centra?

Nevadí! Nyní se můžete připojit do výukové místnosti online ve stanovených termínech a zúčastnit se seminářů pro manažery doslova odkudkoliv.

Vyzkoušejte manažerské semináře zaměřené na jednání s odlišnými kulturami, řešení konfliktů, komunikaci a další soft skills již od 2.790 Kč.

 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá