Kurzy portugalštiny metodou Berlitz

kurzy portugalštinyHledáte efektivní kurzy portugalštiny v Praze?
Vyhovuje vám soukromá výuka portugalštiny s rodilým mluvčím? Vyberte si jazykovou školu Berlitz, kde výuka portugalštiny probíhá podle zásad Metody Berlitz.

 

Virtuální výuka portugalštiny

Za studiem portugalštiny nemusíte jezdit až do Portugalska nebo Brazílie. Využijte nabídku jazykové školy Berlitz a přihlaste se do online kurzu portugalštiny! Jedinečná výuková metoda, využití moderních technologií a náplň kurzu přizpůsobená klientovi jsou pozitiva, která vás pro studium portugalštiny online nadchnou!

Jak se učí ve virtuální třídě? Virtuální třída je online prostor, do kterého virtuálně vstoupíte po přihlášení. Zde se "setkáte" s lektorem - rodilým mluvčím - který je připraven vést lekci portugalštiny přizpůsobenou Vašim individuálním požadavkům.

Časy virtuálních lekcí si domluvíte předem. Přizpůsobte výuku svým možnostem a potřebám!

Jste začátečník? Nebojte se konverzačních lekcí portugalštiny - online lekce portugalského jazyka jsou vhodné již pro začátečníky. Spolu s lektorem zjistíte, která témata potřebujete více procvičit a zaměříte se na ta, která vás zajímají. Pro zjištění jazykové úrovně si před zahájením kurzu uděláte rozřazovací test.

Online kurz portugalštiny

Výuka portugalštiny s rodilým mluvčím přes internet je zaměřena hlavně na konverzaci a procvičení komunikace v portugalštině. Lektor vede studenta k tomu, aby maďarsky začal nejen přirozeně mluvit, ale i myslet. To je krédem výukové metody Berlitz, která se bez rozdílu aplikuje ve všech kurzech cizích jazyků.

  • Naplň konverzačních hodin je přizpůsobena klientovi.
  • Klient mluví z více než 60 % času.
  • Gramatika se nedriluje, ale učí intuitivně - klient sám začne pravidla uplatňovat správně.

Zjistěte více o tom, jak se učí v Berlitz virtuální třídě. Online kurzy cizích jazyků jsou ideálním způsobem jazykového vzdělávání, pokud nemáte snadný přístup k jazykové škole nebo nemůžete dojíždět.

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz a získejte všechny informace o online kurzu portugalštiny.

Výuka portugalštiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce portugalštiny

Portugalština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát portugalsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy portugalštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia portugalštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy portugalštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů portugalštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy portugalštiny

Chcete mít možnost učit se portugalsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce portugalštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá