kurzy němčiny

Chcete začít mluvit německy už po první lekci? Postupovat podle Vašich časových možností a úrovně znalostí? Mít rozvrh lekcí stoprocentně pod kontrolou a podle potřeby jej změnit? Učit se individuálně a s těmi nejlepšími lektory – rodilými mluvčími? To vše a mnohem více Vám přináší Vzdělávací centrum Berlitz s nabídkou výuky více než 40 jazyků.

Proč si vybrat Berlitz:

  • profesionální lektoři – rodilí/bilingvní mluvčí
  • individuální lekce (jen Vy a lektor)
  • stoprocentní přizpůsobení výuky Vašim časovým možnostem
  • neustálá interakce s lektorem během lekce (60 % času mluvíte Vy)
  • rozmanitá forma výuky při každé lekci (konverzace, poslech, četba…)
  • moderní a praktické výukové materiály v ceně kurzu (audio, video, tištěné, online materiály, mobilní aplikace)
  • výuka všech úrovní jazykových znalostí nabízí možnost posunout se až o jednu jazykovou úroveň výše během 1–4 týdnů
  • výběr z více než 40 jazyků včetně češtiny pro cizince
  • učebny v centru Prahy

Ukázková lekce němčiny zdarma

Volejte 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu němčiny zdarma! Poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v Berlitz. 

Výuka němčiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce němčiny

Výuka němčiny metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát německy již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy přizpůsobené vždy potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí se naplno věnuje pouze Vašim požadavkům a stanoveným cílům. Pro intenzivní jazykový kurz si lze zvolit i místo výuky. Soukromé lekce mohou probíhat u Vás doma, v práci nebo v našem jazykovém centru v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy němčiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů němčiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy němčiny

Učte se německy kdykoliv a odkudkoliv se Vám to právě hodí. Vyzkoušejte naše online lekce němčiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®. CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 

 

 

Soukromé kurzy němčiny

Jak se naučit skvěle německy? S námi se naučíte německy snadno a rychle. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé kurzy němčiny. Učte se německy ve Vámi zvoleném čase i místě. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost německých slov, procvičování slovní zásoby i na výuku němčiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Hledáte-li kvalitní výuku a kurzy němčiny Praha, zvolte Berlitz. Ukázková lekce němčiny je u nás zdarma a zajistíme Vám také rozřazovací test. Při pohovoru s lektorem zjistíme, zda jste začátečník, či pokročilý student. Při naší výuce němčiny budete mít k dispozici kvalitního učitele – rodilého mluvčího i speciální učebnice němčiny. A máte i další benefit: výuka německého jazyka online: k individuálním kurzům získáte přístup k online výukovým materiálům zdarma. Němčina pro začátečníky online je také k dispozici. Náš jazykový kurz němčiny přináší opravdu kvalitní zdokonalení v daném jazyce. K procvičení jsou zejména tyto části: německá gramatika, základní německá slovíčka, minulý čas v němčině, správná výslovnost a další témata z oblasti německé gramatiky dle přání studenta. Zkoušky z němčiny probíhají vždy na konci každého prostudovaného výukového úseku. Nabízíme tyto stupně výuky: němčina pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i další výuku na přání klienta. Naše kurzy se skvěle hodí i pro ty, kdo hledají kvalitní doučování němčiny. Ať už potřebujete základy německého jazyka nebo jste pokročilým studentem a hledáte procvičování výslovnosti, slovní zásoby nebo výuku němčiny poslechem, lektoři v Berlitz jsou Vám toto vše schopni zajistit. Naše výuka se Vám bude hodit nejen při cestách do zahraničí, ale samozřejmě také v zaměstnání či při obchodních jednáních i soukromé konverzaci se zahraničními přáteli. Domluvte se německy kdykoli a kdekoli potřebujete. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Intenzivní jazykový kurz němčiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Naše jazyková škola Praha nabízí také letní intenzivní kurz němčiny nebo intenzivní kurzy němčiny kdykoli během roku. Učíme se německy snadno, rychle, efektivně.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá