Kurzy čínštiny metodou Berlitz

kurzy čínštinyJak se naučit čínsky a nevytáhnout paty z domu? Přihlásit se do online kurzu čínštiny v jazykové škole Berlitz. Individuální výuka čínštiny ve virtuální třídě s rodilým mluvčím.

Virtuální výuka čínštiny

Za studiem čínštiny nemusíte jezdit až do Číny. Využijte nabídku jazykové školy Berlitz a přihlaste se do online kurzu čínštiny! Jedinečná výuková metoda, využití moderních technologií a náplň kurzu přizpůsobená klientovi jsou pozitiva, která vás pro studium čínštiny online nadchnou!

Jak se učí ve virtuální třídě? Virtuální třída je online prostor, do kterého virtuálně vstoupíte po přihlášení. Zde se "setkáte" s lektorem - rodilým mluvčím - který je připraven vést lekci čínštiny přizpůsobenou Vašim individuálním požadavkům.

Časy virtuálních lekcí si domluvíte předem. Přizpůsobte výuku svým možnostem a potřebám!

Jste začátečník? Nebojte se konverzačních lekcí čínštiny - online lekce čínského jazyka jsou vhodné již pro začátečníky. Spolu s lektorem zjistíte, která témata potřebujete více procvičit a zaměříte se na ta, která vás zajímají. Pro zjištění jazykové úrovně si před zahájením kurzu uděláte rozřazovací test.

Online kurz čínštiny

Výuka čínštiny s rodilým mluvčím přes internet je zaměřena hlavně na konverzaci a procvičení komunikace v čínštině. Lektor vede studenta k tomu, aby čínsky začal nejen přirozeně mluvit, ale i myslet. To je krédem výukové metody Berlitz, která se bez rozdílu aplikuje ve všech kurzech cizích jazyků.

  • Naplň konverzačních hodin je přizpůsobena klientovi.
  • Klient mluví z více než 60 % času.
  • Gramatika se nedriluje, ale učí intuitivně - klient sám začne pravidla uplatňovat správně.

Zjistěte více o tom, jak se učí v Berlitz virtuální třídě. Online kurzy cizích jazyků jsou ideálním způsobem jazykového vzdělávání, pokud nemáte snadný přístup
k jazykové škole nebo nemůžete dojíždět.

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz a získejte všechny informace o online kurzu čínštiny.

Výuka čínštiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce čínštiny

Mandarínská čínština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát čínsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy čínštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia čínštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy čínštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů čínštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy čínštiny

Chcete mít možnost učit se čínsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce čínštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
 

Kurzy mandarínské čínštiny Praha

Potřebujete se dobře naučit čínsky? Zvolte naše kurzy Praha a naučíte se tento jazyk velmi kvalitně. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé kurzy čínštiny. Zvolit si můžete z několika typů výuky: individuální lekce, firemní kurzy nebo online kurzy. Individuální kurz Praha: Čínština metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát v tomto jazyce již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy čínštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí – může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia čínštiny si zvolíte. Jazykový kurz vyučovaný metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát v cizím jazyce za velmi krátkou dobu. Jazyková škola Berlitz nabízí intenzivní jazykové kurzy přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí s Vámi absolvuje soukromý azykový kurz v místě, které si sami určíte. Studovat tak můžete doma, v práci nebo v místě naší soukromé jazykové školy v centru Prahy. Jazykové centrum Berlitz se řadí mezi nejlepší soukromé školy Praha pro výuku jazyků. Přijďte se přesvědčit, jak daleko Vás ve znalosti cizího jazyka může posunout náš soukromý jazykový kurz Praha. Jazykové centrum Berlitz nabízí možnost ukázkové hodiny zdarma. Zajímají Vás kurz čínštiny Praha? Zavolejte nám nebo vyplňte a odešlete formulář a domluvte si ukázkovou lekci pro jazykový kurz ještě dnes. Soukromá ukázková lekce v naší jazykové škole Vás přesvědčí, že studovat kurzy v Berlitz Praha je skvělá volba. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost, procvičování slovní zásoby, důležitá je i výuka jazyka poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Berlitz nabízí také online kurzy čínštiny, které nabízejí výuku kdykoli a kdekoli díky připojení do virtuální třídy (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®. Využít lze i firemní kurzy čínštiny. Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů čínštiny. Výuka kurzů Praha může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Jazykový kurz čínštiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Naučit se čínsky snadno, rychle, efektivně – to nabízejí naše kurzy Praha.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?