Kurzy maďarštiny metodou Berlitz

kurzy maďarštinyJak se naučit maďarsky a nevytáhnout paty z domu? Přihlásit se do online kurzu maďarštiny v jazykové škole Berlitz. Individuální výuka maďarštiny ve virtuální třídě s rodilým mluvčím.

Virtuální výuka maďarštiny

Za studiem maďarštiny nemusíte jezdit až do Maďarska. Využijte nabídku jazykové školy Berlitz a přihlaste se do online kurzu maďarštiny! Jedinečná výuková metoda, využití moderních technologií a náplň kurzu přizpůsobená klientovi jsou pozitiva, která vás pro studium maďarštiny online nadchnou!

Jak se učí ve virtuální třídě? Virtuální třída je online prostor, do kterého virtuálně vstoupíte po přihlášení. Zde se "setkáte" s lektorem - rodilým mluvčím - který je připraven vést lekci maďarštiny přizpůsobenou Vašim individuálním požadavkům.

Časy virtuálních lekcí si domluvíte předem. Přizpůsobte výuku svým možnostem a potřebám!

Jste začátečník? Nebojte se konverzačních lekcí maďarštiny - online lekce maďarského jazyka jsou vhodné již pro začátečníky. Spolu s lektorem zjistíte, která témata potřebujete více procvičit a zaměříte se na ta, která vás zajímají. Pro zjištění jazykové úrovně si před zahájením kurzu uděláte rozřazovací test.

Online kurz maďarštiny

Výuka maďarštiny s rodilým mluvčím přes internet je zaměřena hlavně na konverzaci a procvičení komunikace v maďarštině. Lektor vede studenta k tomu, aby maďarsky začal nejen přirozeně mluvit, ale i myslet. To je krédem výukové metody Berlitz, která se bez rozdílu aplikuje ve všech kurzech cizích jazyků.

  • Naplň konverzačních hodin je přizpůsobena klientovi.
  • Klient mluví z více než 60 % času.
  • Gramatika se nedriluje, ale učí intuitivně - klient sám začne pravidla uplatňovat správně.

Zjistěte více o tom, jak se učí v Berlitz virtuální třídě. Online kurzy cizích jazyků jsou ideálním způsobem jazykového vzdělávání, pokud nemáte snadný přístup
k jazykové škole nebo nemůžete dojíždět.

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz a získejte všechny informace o online kurzu maďarštiny.

Výuka maďarštiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce maďarštiny

Maďarština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát maďarsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy maďarštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia maďarštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy maďarštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů maďarštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy maďarštiny

Chcete mít možnost učit se maďarsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce maďarštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek