Kurzy italštiny

jazykové kurzy italštiny

Chcete začít mluvit italsky už po první lekci? Postupovat podle Vašich časových možností a úrovně znalostí? Mít rozvrh lekcí stoprocentně pod kontrolou a podle potřeby jej změnit? Učit se individuálně a s těmi nejlepšími lektory – rodilými mluvčími? To vše a mnohem více Vám přináší Vzdělávací centrum Berlitz s nabídkou výuky více než 40 jazyků.

PROČ SI VYBRAT BERLITZ:

  • profesionální lektoři – rodilí/bilingvní mluvčí
  • individuální lekce (jen Vy a lektor)
  • stoprocentní přizpůsobení výuky Vašim časovým možnostem
  • neustálá interakce s lektorem během lekce (60 % času mluvíte Vy)
  • rozmanitá forma výuky při každé lekci (konverzace, poslech, četba…)
  • moderní a praktické výukové materiály v ceně kurzu (audio, video, tištěné, online materiály, mobilní aplikace)
  • výuka všech úrovní jazykových znalostí možnost posunout se až o jednu jazykovou úroveň výše během 1–4 týdnů
  • výběr z více než 40 jazyků včetně češtiny pro cizince
  • učebny v centru Prahy

Zkušební jazyková lekce italštiny zdarma

Volejte 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu zdarma! Poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v jazykovém centru Berlitz.

VÝUKA ITALŠTINY V BERLITZ

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce italštiny

Výuka italštiny metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát italsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy přizpůsobené vždy potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí se naplno věnuje pouze Vašim požadavkům a stanoveným cílům. Pro intenzivní jazykový kurz si lze zvolit i místo výuky. Soukromé lekce mohou probíhat u Vás doma, v práci nebo v našem jazykovém centru v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy italštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů italštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy italštiny

Učte se italsky kdykoliv a odkudkoliv se Vám to právě hodí. Vyzkoušejte naše online lekce italštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®. CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
 

Individuální kurzy italštiny

Láká Vás italština? Pro jazykové kurzy nemusíte až do Itálie. S námi se naučíte tento světový jazyk snadno a rychle i doma. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé jazykové kurzy italštiny. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku italštiny poslechem. U nás se naučíte nejen základy italštiny. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Hledáte-li kvalitní výuku a kurzy italštiny Praha, zvolte Berlitz. Ukázková lekce italštiny je u nás zdarma a zajistíme Vám také rozřazovací test. Při pohovoru s lektorem zjistíme, zda jste začátečník, či pokročilý student. Při naší výuce italštiny budete mít k dispozici kvalitního učitele – rodilého mluvčího i speciální učebnice. A máte i další benefit: italština (nejen) pro začátečníky online: k individuálním kurzům získáte přístup k online výukovým materiálům zdarma. Náš jazykový kurz italštiny přináší opravdu kvalitní zdokonalení v daném jazyce. S lektorem se můžete zaměřit na cokoli, co v daném jazyce potřebujete procvičit nejvíce. Mohou to být italská slovíčka, fráze, výslovnost, mluvená italština a mnoho dalšího. Nabízíme tyto stupně výuky: italština pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i další výuku na přání klienta. Naše kurzy se skvěle hodí i pro ty, kdo hledají kvalitní doučování italštiny. Učte se italsky ve Vámi zvoleném čase i místě. Naše výuka se Vám bude hodit nejen při cestách do zahraničí, ale samozřejmě také v zaměstnání či při obchodních jednáních i soukromé konverzaci se zahraničními přáteli. Domluvte se italsky kdykoli a kdekoli potřebujete. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Intenzivní jazykový kurz italštiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Naše jazyková škola Praha nabízí také letní intenzivní kurz italštiny nebo intenzivní kurzy italštiny kdykoli během roku.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?