Kurzy holandštiny metodou Berlitz

kurzy holandštinyJazyková škola Berlitz organizuje kurzy holandštiny v Praze, v nabídce je také výuka holandštiny dostupná po celé České republice ve formě virtuální výuky jazyka. Jazyková škola Praha nabízí online kurzy holandštiny.

Výuka holandštiny Praha

Hledáte lekce holandštiny v Praze, které se přizpůsobí Vašim požadavkům co do obsahu a času výuky? V jazykové škole Berlitz najdete kurz holandštiny, ve kterém budete probírat přesně ty okruhy, které potřebujete v holandštině znát a ve výuce holandštiny budete postupovat k vytyčenému cíli mílovými kroky.

Výuka holandštiny v jazykové škole Berlitz probíhá podle zásad původní výukové metody Berlitz, které je založena na intuitivní gramatice, aktivní účasti studenta na hodině a výuce v cílovém jazyce. Díky výukovým metodám certifikovaných lektorů - rodilých mluvčích - slavíte již během pár týdnů úspěchy.

Online kurzy holandštiny

Využijte připojení k internetu, ušetřete čas i peníze a přihlaste se na virtuální kurzy holandštiny. Výuka holandštiny po internetu je také v souladu s výukovou metodou Berlitz a probíhá v Berlitz virtuální třídě. Studenti se přihlásí v předem domluvený čas do virtuální třídy, kde na ně čeká jejich lektor.

Internetová výuka jazyků přináší několik výhod: ušetříte čas na docházení nebo dojíždění do kurzu, využíváte pružného plánování lekcí a celkově ušetříte náklady na vzdělávání.

Při výběru kurzu jsou Vám k dispozici rozřazovací testy a konzultace, které přesně určí, do které jazykové úrovně patříte.

Lekce holandštiny

Zaujala Vás nabídka kurzu holandštiny v jazykové škole Berlitz? Kontaktujte pobočku Berlitz v Praze, a zeptejte se na cokoliv, co Vás zajímá.

Výuka holandštiny v Berlitz

Zvolte si formu studia, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce holandštiny

Holandština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát holandsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy holandštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia holandštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy holandštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů holandštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy holandštiny

Chcete mít možnost učit se holandsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce holandštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
 

Kurzy holandštiny Praha

Jak se naučit dobře holandsky? Zvolte naše kurzy Praha a naučíte se tento jazyk snadno a rychle. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé kurzy holandštiny. Vybrat si můžete z několika typů výuky: individuální lekce holandštiny, firemní kurzy holandštiny nebo online kurzy holandštiny. Individuální kurz Praha: Holandština metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát holandsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy holandštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí – může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia holandštiny si zvolíte. Jazykový kurz vyučovaný metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát v cizím jazyce za velmi krátkou dobu. Jazyková škola Berlitz nabízí intenzivní jazykové kurzy přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí s Vámi absolvuje soukromý intenzivní jazykový kurz v místě, které si sami určíte. Studovat tak můžete doma, v práci nebo v místě naší soukromé jazykové školy v centru Prahy. Jazykové centrum Berlitz se řadí mezi nejlepší soukromé školy Praha pro výuku jazyků. Přijďte se přesvědčit, jak daleko Vás ve znalosti cizího jazyka může posunout náš soukromý intenzivní jazykový kurz Praha. Vyberte si intenzivní jazykový kurz, který Vám vyhovuje. Jazykové centrum Berlitz nabízí možnost ukázkové hodiny zdarma. Zajímají Vás kurz holandštiny Praha? Zavolejte nám nebo vyplňte a odešlete formulář a domluvte si ukázkovou lekci pro intenzivní jazykový kurz ještě dnes. Soukromá ukázková lekce v naší jazykové škole Vás přesvědčí, že studovat kurzy v Berlitz Praha je skvělá volba. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost holandských slov, procvičování slovní zásoby, důležitá je i výuka jazyka poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Berlitz nabízí také online kurzy holandštiny, které nabízejí výuku kdykoli a kdekoli díky připojení do virtuální třídy (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®. Využít lze i firemní kurzy holandštiny. Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů holandštiny. Výuka kurzů Praha může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Intenzivní jazykový kurz holandštiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Učte se holandsky snadno, rychle, efektivně – to nabízejí naše kurzy Praha.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá