Kurzy holandštiny metodou Berlitz

kurzy holandštinyJazyková škola Berlitz organizuje kurzy holandštiny v Praze, v nabídce je také výuka holandštiny dostupná po celé České republice ve formě virtuální výuky jazyka. Jazyková škola Praha nabízí online kurzy holandštiny.

Výuka holandštiny Praha

Hledáte lekce holandštiny v Praze, které se přizpůsobí Vašim požadavkům co do obsahu a času výuky? V jazykové škole Berlitz najdete kurz holandštiny, ve kterém budete probírat přesně ty okruhy, které potřebujete v holandštině znát a ve výuce holandštiny budete postupovat k vytyčenému cíli mílovými kroky.

Výuka holandštiny v jazykové škole Berlitz probíhá podle zásad původní výukové metody Berlitz, které je založena na intuitivní gramatice, aktivní účasti studenta na hodině a výuce v cílovém jazyce. Díky výukovým metodám certifikovaných lektorů - rodilých mluvčích - slavíte již během pár týdnů úspěchy.

Online kurzy holandštiny

Využijte připojení k internetu, ušetřete čas i peníze a přihlaste se na virtuální kurzy holandštiny. Výuka holandštiny po internetu je také v souladu s výukovou metodou Berlitz a probíhá v Berlitz virtuální třídě. Studenti se přihlásí v předem domluvený čas do virtuální třídy, kde na ně čeká jejich lektor.

Internetová výuka jazyků přináší několik výhod: ušetříte čas na docházení nebo dojíždění do kurzu, využíváte pružného plánování lekcí a celkově ušetříte náklady na vzdělávání.

Při výběru kurzu jsou Vám k dispozici rozřazovací testy a konzultace, které přesně určí, do které jazykové úrovně patříte.

Lekce holandštiny

Zaujala Vás nabídka kurzu holandštiny v jazykové škole Berlitz? Kontaktujte pobočku Berlitz v Praze, a zeptejte se na cokoliv, co Vás zajímá.

Výuka holandštiny v Berlitz

Zvolte si formu studia, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce holandštiny

Holandština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát holandsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy holandštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia holandštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy holandštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů holandštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy holandštiny

Chcete mít možnost učit se holandsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce holandštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek