kurzy francouzštinyToužíte se naučit dokonale francouzsky? Prostřednictvím speciálně vyvinuté metody Berlitz® Vás naučíme mluvit plynule francouzsky, nehledě na to, zda francouzštinu potřebujete k obchodním jednáním, v práci, na dovolenou, nebo si jen chcete Vaše dosavadní znalost francouzštiny osvěžit a rozšířit.

Kurzy francouzštiny na míru

Ať už jsou Vaše motivy ke studiu francouzského jazyka jakékoliv, přizpůsobíme kurzy francouzštiny zcela Vašim potřebám pokud jde o témata lekcí, slovní zásobu i počet lekcí francouzštiny v rámci kurzu.

Ukázková lekce francouzštiny zdarma

Volejte 273 136 015 a domluvte si individuální zkušební lekci francouzštiny zdarma! Poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v Berlitz.

Kurzy francouzštiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky francouzského jazyka, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce francouzštiny

Francouzština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát francouzsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy francouzštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia francouzštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy francouzštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů francouzštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy francouzštiny

Chcete mít možnost učit se francouzsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce francouzštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
 

Kurzy francouzštiny Praha

Jak se naučit francouzsky? S námi se naučíte tento světový jazyk snadno a rychle. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé jazykové kurzy francouzštiny. Učte se francouzsky ve Vámi zvoleném čase i místě. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou francouzskou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku francouzštiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Hledáte-li kvalitní výuku a kurzy francouzštiny Praha, zvolte Berlitz. Ukázková lekce francouzštiny zdarma: zajistíme Vám také rozřazovací test. Při pohovoru s lektorem zjistíme, zda jste začátečník, či pokročilý student. Při naší výuce francouzštiny budete mít k dispozici kvalitního učitele – rodilého mluvčího i speciální učebnice. A máte i další benefit: výuka francouzštiny online: k individuálním kurzům získáte přístup k online výukovým materiálům zdarma. Naše francouzština online přináší opravdu kvalitní zdokonalení v daném jazyce. S lektorem se můžete zaměřit na cokoli, co v daném jazyce potřebujete procvičit nejvíce. Mohou to být základní francouzská slovíčka, francouzská výslovnost, mluvená francouzština a mnoho dalšího. Nabízíme tyto stupně – nejen online – výuky: francouzština pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i další výuku na přání klienta. Naše kurzy se skvěle hodí i pro ty, kdo hledají kvalitní doučování francouzštiny. Naše výuka se Vám bude hodit nejen při cestách do zahraničí, ale samozřejmě také v zaměstnání či při obchodních jednáních i soukromé konverzaci se zahraničními přáteli. Domluvte se francouzsky kdykoli a kdekoli potřebujete. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Například zvolte naši nabídku francouzština online. Intenzivní jazykový kurz francouzštiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Naše jazyková škola Praha nabízí také letní intenzivní kurz francouzštiny nebo intenzivní kurzy francouzštiny kdykoli během roku Víte, kde všude Vám bude francouzština užitečná? Kromě samotné Francie se touto řečí dobře domluvíte například v Belgii, Kanadě, ve Švýcarsku, na Haiti, na Mauriciu, ve Spojených státech a mnoha dalších zemích. Francouzština je navíc oficiálním diplomatickým jazykem, jazykem mnoha mezinárodních institucí jako je NATO, OSN nebo Evropská unie. Se znalostí francouzštiny se tedy ve světě rozhodně neztratíte.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá