Kurzy chorvatštiny metodou Berlitz

kurzy chorvatštinyJak se naučit chorvatsky a nevytáhnout paty z domu? Přihlásit se do online kurzu chorvatštiny v jazykové škole Berlitz. Individuální výuka chorvatštiny ve virtuální třídě s rodilým mluvčím.

Virtuální výuka chorvatštiny

Za studiem chorvatštiny nemusíte jezdit až do Chorvatska. Využijte nabídku jazykové školy Berlitz a přihlaste se do online kurzu chorvatštiny! Jedinečná výuková metoda, využití moderních technologií a náplň kurzu přizpůsobená klientovi jsou pozitiva, která vás pro studium chorvatštiny online nadchnou!

Jak se učí ve virtuální třídě? Virtuální třída je online prostor, do kterého virtuálně vstoupíte po přihlášení. Zde se "setkáte" s lektorem - rodilým mluvčím - který je připraven vést lekci chorvatštiny přizpůsobenou Vašim individuálním požadavkům.

Časy virtuálních lekcí si domluvíte předem. Přizpůsobte výuku svým možnostem a potřebám!

Jste začátečník? Nebojte se konverzačních lekcí chorvatštiny - online lekce chorvatského jazyka jsou vhodné již pro začátečníky. Spolu s lektorem zjistíte, která témata potřebujete více procvičit a zaměříte se na ta, která vás zajímají. Pro zjištění jazykové úrovně si před zahájením kurzu uděláte rozřazovací test.

Online kurz chorvatštiny

Výuka chorvatštiny s rodilým mluvčím přes internet je zaměřena hlavně na konverzaci a procvičení komunikace v chorvatštině. Lektor vede studenta k tomu, aby chorvatsky začal nejen přirozeně mluvit, ale i myslet. To je krédem výukové metody Berlitz, která se bez rozdílu aplikuje ve všech kurzech cizích jazyků.

  • Naplň konverzačních hodin je přizpůsobena klientovi.
  • Klient mluví z více než 60 % času.
  • Gramatika se nedriluje, ale učí intuitivně - klient sám začne pravidla uplatňovat správně.

Zjistěte více o tom, jak se učí v Berlitz virtuální třídě. Online kurzy cizích jazyků jsou ideálním způsobem jazykového vzdělávání, pokud nemáte snadný přístup
k jazykové škole nebo nemůžete dojíždět.

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz a získejte všechny informace o online kurzu chorvatštiny.

Výuka chorvatštiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

 

Individuální lekce chorvatštiny

Chorvatština metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát chorvatsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy chorvatštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor - rodilý mluvčí - může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia chorvatštiny si zvolíte.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy chorvatštiny

Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů chorvatštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy chorvatštiny

Chcete mít možnost učit se chorvatsky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce chorvatštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®.

Více o tomto kurzu ›
 
 

Kurzy chorvatštiny Praha

Jak se naučit dobře chorvatsky? Zvolte naše kurzy Praha a naučíte se tento jazyk snadno a rychle. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé kurzy chorvatštiny. Vybrat si můžete z několika typů výuky: individuální lekce chorvatštiny, firemní kurzy chorvatštiny nebo online kurzy chorvatštiny. Individuální kurz Praha: Chorvatština metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát chorvatsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí více, či méně intenzivní kurzy chorvatštiny přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí – může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia chorvatštiny si zvolíte. Jazykový kurz vyučovaný metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát v cizím jazyce za velmi krátkou dobu. Jazyková škola Berlitz nabízí intenzivní jazykové kurzy přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí s Vámi absolvuje soukromý intenzivní jazykový kurz v místě, které si sami určíte. Studovat tak můžete doma, v práci nebo v místě naší soukromé jazykové školy v centru Prahy. Jazykové centrum Berlitz se řadí mezi nejlepší soukromé školy Praha pro výuku jazyků. Přijďte se přesvědčit, jak daleko Vás ve znalosti cizího jazyka může posunout náš soukromý intenzivní jazykový kurz Praha. Vyberte si intenzivní jazykový kurz, který Vám vyhovuje. Jazykové centrum Berlitz nabízí možnost ukázkové hodiny zdarma. Zajímají Vás kurz chorvatštiny Praha? Zavolejte nám nebo vyplňte a odešlete formulář a domluvte si ukázkovou lekci pro intenzivní jazykový kurz ještě dnes. Soukromá ukázková lekce v naší jazykové škole Vás přesvědčí, že studovat kurzy v Berlitz Praha je skvělá volba. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost chorvatských slov, procvičování slovní zásoby, důležitá je i výuka jazyka poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Berlitz nabízí také online kurzy chorvatštiny, které nabízejí výuku kdykoli a kdekoli díky připojení do virtuální třídy (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®. Využít lze i firemní kurzy chorvatštiny. Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů chorvatštiny. Výuka kurzů Praha může probíhat u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykového centra Berlitz v Praze. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Intenzivní jazykový kurz chorvatštiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Učte se chorvatsky snadno, rychle, efektivně – to nabízejí naše kurzy Praha.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?