Kombinovaná výuka jazyků

kombinovaná výuka jazykůUčte se jazyky ještě efektivněji díky kombinované výuce jazyků.

  • Kombinovaná výuka jazyků Berlitz spojuje výhody kombinace samostudia a prezenčních lekcí jazyků nebo online či telefonických jazykových kurzů.
  • Můžete se tak učit jazyky kdy a kde chcete, a během konverzačních lekcí ještě více prohlubovat to, co jste se naučili během hodin samostudia.

Jak probíhá kombinovaná výuka jazyků?

Poté, co absolvujete samostatné lekce v rámci Vašeho samostudia, si ověříte získané znalosti na prezenční, telefonické nebo virtuální lekci. Domácí příprava a živé lekce jsou propojeny a navazují na sebe.

 

Zajímají Vás kombinované lekce jazyků?

Chtěli byste se o nich dozvědět více? Navštivte naše jazykové centrum v Praze, napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi odpovíme na Vaše otázky.

 

 

Typy kombinované výuky jazyků

 

Samostudium + prezenční výuka v Praze

Jste-li z Prahy a okolí, vyzkoušejte soukromé lekce u vás doma, v kanceláři nebo v jazykovém centru Berlitz v Praze! Zdokonalte své znalosti angličtiny nabyté samostudiem při hodinách anglické konverzace. Během lekcí s Vámi lektor – rodilý mluvčí mluví po celou dobu pouze anglicky a jejich obsah je zcela přizpůsoben Vašim potřebám.

Více o kurzech angličtiny ›
 

Samostudium + telefonické lekce

Nemůžete-li docházet do jazykové školy, v rámci kombinované výuky Berlitz můžete přes telefon studovat kdykoliv a kdekoliv tyto jazyky: angličtina, němčina, italština, francouzština a španělština. Telefonicky nebo přes Skype se s Vámi spojí  lektor Berlitz – rodilý mluvčí v předem smluvenou dobu a můžete v rámci konverzace procvičit, co jste si osvojili samostudiem.

Více o telefonických kurzech jazyků ›
 

Samostudium + online výuka ve virtuální třídě Berlitz

Formou kombinace samostudia a studia ve virtuální třídě Berlitz se můžete zdokonalovat v angličtině ještě efektivněji než při klasických soukromých lekcích. Ve virtuální třídě se spojíte s lektorem – rodilým mluvčím ve smluvenou dobu. Celá lekce je pak nahrána a později si ji můžete znovu přehrát.

Více o Berlitz Virtual Classroom›
 
 

Kombinovaná výuka jazyků

Dopřejte svým zaměstnancům zdokonalovat se v cizím jazyce. Nemají čas na kurzy němčiny? Vyberte pro ně některou z virtuálních forem výuky: online jazykové kurzy, telefonické kurzy nebo kombinované lekce. Kombinovaná výuka němčiny spojuje výhody kombinace samostudia a prezenčních lekcí jazyků nebo online či telefonických jazykových kurzů. Můžete se tak učit jazyky kdy a kde chcete a během konverzačních lekcí ještě více prohlubovat to, co jste se naučili během hodin samostudia. Jak to celé funguje? Nabízíme tři typy kombinované výuky: 1. Samostudium + prezenční výuka v Praze. Vyzkoušejte soukromé lekce u vás doma, v kanceláři nebo v jazykovém centru Berlitz v Praze. Baví Vás němčina? Učte se ve Vámi zvoleném čase i místě. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost anglických slov, procvičování slovní zásoby, důležitá je i výuka němčiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu němčiny představuje opravdu velkou část. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Ukázková lekce němčiny je u nás zdarma a zajistíme Vám také rozřazovací test. Při pohovoru s lektorem zjistíme, jaké úrovně jazyka dosahujete (zda jste začátečník, či pokročilý student). Při našich lekcích cizího jazyka budete mít k dispozici kvalitního učitele – rodilého mluvčího i speciální učebnice. Kurzy němčiny nabízíme v mnoha stupních: výuku angličtiny pro začátečníky, pro mírně i středně pokročilé až po profesionály, kteří stále hledají zdokonalení. Výuka němčiny je u nás vedena rodilým mluvčím, případně bilingvním lektorem. Naše kurzy němčiny se Vám budou hodit nejen při cestách do zahraničí, ale samozřejmě také v zaměstnání či při obchodních jednáních i soukromé konverzaci se zahraničními přáteli. 2. formou výuky je samostudium + telefonické lekce. Telefonické lekce jazyků nabízíme samostatně nebo v kombinaci se studiem na portálu CyberTeachers v rámci kombinovaných kurzů. Výhodou kurzů je dostupnost, úspora času i nákladů a flexibilita. Telefonické kurzy zahrnují: non-stop online rezervaci lekcí, vyhledávání nejvhodnějšího lektora podle preferencí klienta, individuálně přizpůsobené 30minutové lekce, virtuální tabuli pro komunikaci studenta a lektora během lekce a pro sdílení a výměnu dokumentů, okamžitou rezervaci lekce a podporu lektora  v případě urgentní potřeby, například při přípravě prezentace nebo v jiné urgentní situací související s použitím cizího jazyka, zpětnou vazbu prostřednictvím reportu po každé telefonické lekci, včetně domácího zadání na další lekci. 3. formou je samostudium + online výuka ve virtuální třídě. Domluvte se cizím jazykem kdykoli a kdekoli potřebujete. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Kurzy němčiny lze absolvovat v našich učebnách v centru Prahy nebo na Vámi určeném místě, po telefonu nebo online.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá