Kombinovaná výuka jazyků

kombinovaná výuka jazykůUčte se jazyky ještě efektivněji díky kombinované výuce jazyků! Kombinovaná výuka jazyků Berlitz spojuje výhody kombinace samostudia a prezenčních lekcí jazyků nebo online či telefonických jazykových kurzů. Můžete se tak učit jazyky kdy a kde chcete, a během konverzačních lekcí ještě více prohlubovat to, co jste se naučili během hodin samostudia.

Jak probíhá kombinovaná výuka jazyků?

Poté, co absolvujete samostatné lekce v rámci Vašeho samostudia, si ověříte získané znalosti na prezenční, telefonické nebo virtuální lekci. Domácí příprava a živé lekce jsou propojeny a navazují na sebe.

 

Zajímají Vás kombinované lekce jazyků?

Chtěli byste se o nich dozvědět více? Navštivte naše jazykové centrum v Praze, napište nám, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi odpovíme na Vaše otázky!

 

 

Typy kombinované výuky jazyků

 

Samostudium + prezenční výuka v Praze

Jste-li z Prahy a okolí, vyzkoušejte soukromé lekce u vás doma, v kanceláři nebo v jazykovém centru Berlitz v Praze! Zdokonalte své znalosti angličtiny nabyté samostudiem při hodinách anglické konverzace. Během lekcí s Vámi lektor – rodilý mluvčí mluví po celou dobu pouze anglicky, a jejich obsah je zcela přizpůsoben Vašim potřebám.

Více o kurzech angličtiny ›
 

Samostudium + telefonické lekce

Nemůžete-li docházet do jazykové školy, v rámci kombinované výuky Berlitz můžete přes telefon studovat kdykoliv a kdekoliv tyto jazyky: angličtina, němčina, italština, francouzština a španělština. Telefonicky nebo přes Skype se s Vámi spojí  lektor Berlitz – rodilý mluvčí – v předem smluvenou dobu, a můžete v rámci konverzace procvičit, co jste si osvojili samostudiem.

Více o telefonických kurzech jazyků ›
 

Samostudium + online výuka ve virtuální třídě Berlitz

Formou kombinace samostudia a studia ve virtuální třídě Berlitz se můžete zdokonalovat v angličtině ještě efektivněji, než při klasických soukromých lekcích. Ve virtuální třídě se spojíte s lektorem – rodilým mluvčím – ve smluvenou dobu. Celá lekce je pak nahrána a později si ji můžete znovu přehrát.

Více o Berlitz Virtual Classroom›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá