K čemu je dobré mezikulturní školení

Obchodujete se zahraničními partnery? Vedete tým zahraničních pracovníků? Ucházíte se o místo manažera v mezinárodní společnosti?
Potom jistě oceníte mezikulturní školení - Global Leadership Training. Pod vedením konzultantů Berlitz proniknete do kultury Vašeho nového pracovního prostředí snadno a přirozeně.


mezikulturni-vzdelavaniMezikulturní vzdělávací programy

 

International Assignments

Tento program je zacílen na manažery, kteří jsou pověřeni vedením zahraničního projektu, a jejich zaměstnání vyžaduje přestěhování do zahraničí. V tomto kurzu se dozví, co tato zásadní změna obnáší a jak se lépe přizpůsobit novému kulturnímu prostředí. Budou seznámeni s reáliemi nového místa působení a připravováni na to, jak zvládnout kulturní šok.

 

Doing Business with ...

V tomto kurzu se účastníci dozví, na jaké reálie, kulturní, obchodní a společenské zvyky se musí připravit, když se rozhodnou obchodovat se zahraničním partnerem. Pro úspěšné navázání obchodního styku je pro obchodníky důležité znát i rozdíly uvnitř nového kulturního prostředí.

 

Global Awareness

Zaměstnanci a manažeři zahraničních firem fungující v rámci mezinárodních týmů se v tomto kurzu dozvědí více o tom, jak navazovat dialog v mezikulturním prostředí, jak se vyrovnat se setkáním s lidmi z jiného kulturního prostředí, kteří nesdílí stejné sociální a kulturní zvyklosti a jak obstát v hovorech, kdy na sebe narážejí dvě odlišná kulturní prostředí.

Pro konkrétní mezikulturní program a nás kontaktujte.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?