Jazykové vzdělávání ve firmách

Vzdělávací centrum Berlitz Praha nabízí komplexní řešení pro firemní jazykové kurzy. Objevte možnosti jazykového vzdělávání pro Vaše zaměstnance a manažery.


blog-img1 300x176Jazykové kurzy přímo ve firmě

Ideálním řešením jazykového vzdělávání pro zaneprázdněné zaměstnance je docházení jazykového lektora přímo do firmy. Jazykové centrum Berlitz Praha tento způsob výuky cizích jazyků také umožňuje. Výuku jazyků ve firmách nabízíme pro 14 cizích jazyků. Jsem schopni připravit Vaší firmě jazykový program na míru. Zohledníme obor, ve kterém Vaše firma realizuje svoji činnost, a přizpůsobíme výukový materiál Vašim požadavkům. Výuka probíhá jak pro jednotlivce, tak pro skupiny.

Kurzy obchodní angličtiny

Vybídněte svoje zaměstnance k účasti na kurzech obchodní angličtiny u Vás ve firmě. Zahrňte tyto kurzy do balíčku firemních benefitů a profitujte z lepší jazykové vybavenosti svých zaměstnanců a vedoucích pracovníků. Osm různých témat, která budou Vaše zaměstnance zajímat.

Intenzivní kurz obchodní angličtiny

Pro opravdovou a intenzivní dávku výuky angličtiny jsme připravili speciální kurz angličtiny ve spolupráci s časopisem Forbes. Denní výuka 12 hodin, celkové trvání 2-3 týdny.

Online kurzy cizích jazyků

Potřebujete svoje pracovníky naučit ne úplně běžně vyučovaný cizí jazyk? Prohlédněte si nabídku online kurzů, ve které nabízíme až 40 cizích jazyků. Výuka je možná pro jednotlivce i skupiny a probíhá ve virtuální třídě s jazykovým lektorem.

Kontaktujte jazykové centrum Berlitz Praha, kde s Vámi probereme Vaše požadavky a možnosti a sestavíme pro Vaši firmu vyhovující vzdělávací program.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?