jazykový kurz total immersion

Jazykové kurzy Total Immersion®️

Kurz Total Immersion® Berlitz je nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit nový jazyk. Tento jazykový kurz byl vyvinut ve spolupráci s Institute of Psychology na McGillově univerzitě v Montrealu a jde skutečně o "totální ponoření" do daného jazyka.

S programem Total Immersion® Berlitz, který může trvat jeden až čtyři týdny (5 dní v týdnu, 12 lekcí za den), se zcela ponoříte do cizího jazyka. Po tuto dobu se o vás bude podle předem přesně připraveného programu neustále starat skupina 3 až 5 kvalifikovaných lektorů. Jednu hodinu z denní výuky se Vám budou věnovat dva lektoři najednou. Díky systematické práci a konverzaci výhradně v cílovém jazyce, simulacím různorodých reálných situací a hraní rolí v nich získáte jistotu a sebevědomí k aktivní komunikaci. Jakékoli jednání pro Vás pak bude jednoduché a přirozené. Do programu je každý den navíc zahrnut oběd s jedním z lektorů, během něhož budete nenuceně konverzovat – samozřejmě v cizím jazyce. Velmi přirozeně si tak vyzkoušíte své komunikační dovednosti v další běžné životní situaci.

Komu je kurz Total Immersion® určen?

Individuální jazykové kurzy Total Immersion® Berlitz jsou určeny těm, kdo z osobních nebo pracovních důvodů chtějí co nejrychleji ovládat nový jazyk nebo se v něm velmi rychle posunout vpřed. Nejdůležitějším aspektem výukového programu je zlepšování ústního projevu.

 

Výhody

  • Nejrychlejší studijní úspěch díky intenzivní soukromé výuce jazyků s rodilými mluvčími.
  • Během 2 až 3 týdnů budete schopni komunikovat v potřebných pracovních a soukromých situacích.
  • Celý den mluvíte, posloucháte a myslíte cizím jazykem.
  • Každý den je jedna hodina vedena dvěma jazykovými lektory, kteří s Vámi procvičí také situace ve skupině.
  • V individuálních jazykových kurzech se učitel věnuje na 100 % pouze Vám.
  • Mluvíte minimálně z 60 %.
  • Sami řídíte tempo výuky.

 

Intenzivní jazykový kurz Total Immersion®

Intenzita kurzu: 12 lekcí denně

Délka trvání: 1–4 týdny dle přání klienta

Místo konání kurzu: Praha – jazykové centrum Berlitz nebo Vámi zvolené místo

Lektor: lektorský tým 3–5 rodilých mluvčích

 

Zaujal Vás tento způsob výuky cizího jazyka?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015.  Rádi si s Vámi domluvíme osobní schůzku, na které se dozvíte více o našich programech a kde zodpovíme jakékoli dotazy.

 
 
 

Kurz Total Immersion®

Zajímá Vás intenzivní kurz angličtiny? Kurz Total Immersion® Berlitz je skvělý způsob, jak si osvojit cizí jazyk. Chcete se zdokonalit v angličtině, němčině, francouzštině nebo třeba italštině? Kurz Total Immersion® Berlitz Vás může posunout i o několik úrovní ve velmi krátkém čase. Kurz byl vyvinut ve spolupráci s Institute of Psychology na McGillově univerzitě v Montrealu. Délku programu si volíte Vy sami. Vybrat si můžete mezi 1–4 týdny výuky. Kurz Total Immersion® Berlitz je rozvržen následovně: 5 dní v týdnu, 12 lekcí za den. Kurz má přesně a jasně postavený program. Kurzem Total Immersion® Berlitz Vás provede několik lektorů. Bude Vám k dispozici 3–5 lektorů – rodilých mluvčích, kteří budou sledovat Vaše pokroky. Jednu hodinu z denní výuky se Vám budou věnovat hned dva lektoři najednou. V kurzu Total Immersion® Berlitz se učíte výhradně ve vybraném jazyce. Rodilí mluvčí Vám vytvoří takové prostředí, aby Vaše pokroky byly co nejlepší. Účastník kurzu Total Immersion® Berlitz se dostane do různorodých reálných situací a vyzkouší si rozmanité role, ve kterých získá jistotu a sebevědomí k aktivní komunikaci. Jakékoli podobné reálné jednání v budoucnu pak bude přirozené a snadné. V programu kurzu Total Immersion® Berlitz je každý den zahrnut také oběd s jedním z lektorů. Během něho budete nenuceně konverzovat v cílovém jazyce. Jde o běžnou situaci, ve které si účastník opět může vyzkoušet komunikační schopnosti a poté je dále v podobných situacích uplatňovat. Cena kurzu Total Immersion® Berlitz naprosto adekvátní možnému výsledku. S Kurzem Total Immersion® Berlitz se můžete dostat v cizím jazyce mnohem dále než ostatní. Vyzkoušejte intenzivní výuku angličtiny tímto způsobem – výsledky Vás překvapí.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá