Jazykové kurzy Winter/Summer Immersion

letní jazykový kurz summer immersion

Komu je kurz Winter/Summer Immersion určen?

Individuální jazykové kurzy Winter/Summer Immersion jsou určeny těm, kdo z osobních nebo pracovních důvodů chtějí co nejrychleji ovládat nový jazyk. Nejdůležitějším aspektem výukového programu je zlepšování ústního projevu.

Winter a Summer Immersion představují nejúčinnější způsob, jak se rychle zdokonalit v cizím jazyce nebo se začít učit nový jazyk. Přes zimu nebo léto si tak můžete rozšířit své jazykové schopnosti
s pomocí lektorů z řad rodilých mluvčích. Tento jazykový kurz byl vyvinut ve spolupráci s Institute of Psychology (Institut psychologie) na McGillově univerzitě v Montrealu.

Místo konání kurzu: Praha – jazykové centrum Berlitz nebo Vámi zvolené místo

Lektor: 2 rodilí mluvčí

 

Výhody:

  • Nejrychlejší studijní úspěch díky intenzivní soukromé výuce jazyků s rodilými mluvčími.
  • Během 2 až 3 týdnů budete schopni komunikovat v potřebných pracovních a soukromých situacích.
  • Celý den mluvíte, posloucháte a myslíte v cizím jazyce.
  • V individuálních jazykových kurzech se učitel věnuje plně pouze Vám.
  • Minimálně 60 % času výuky mluvíte Vy. 
  • Sami si řídíte tempo výuky.

Chcete se dozvědět více?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku. Dozvíte se zde více o našich programech a samozřejmě rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Rezervujte si zkušební lekci zdarma!

Chcete si nezávazně vyzkoušet jazykové kurzy metodou Berlitz? Využijte naší časově omezené nabídky a rezervujte si nezávaznou zkušební lekci s rodilým mluvčím ZDARMA!

2000 znaků zbývá
 

Varianty kurzu

Full Day (celodenní studium jazyků)

5denní výuka  (8 vyučovacích hodin denně po 45 min. s 30 min. pauzami)
9:30–12:30 + 14:00–17:00 (4+4 vyučovací hodiny)
Celkem 40 vyučovacích hodin
Součástí programu je občerstvení a obědový sendvič.

Half Day (půldenní studium jazyků) I.

5denní výuka (4 vyučovací hodiny denně po 45 min.)
Výuka probíhá 4 hodiny denně v dopoledních, nebo odpoledních hodinách. Časy si volí klient sám vždy v jednom uceleném bloku (například 9:30–12:30, nebo 17:00–20:00).
Celkem 20 vyučovacích hodin
Součástí programu je občerstvení.

Half Day (půldenní studium jazyků) II.

10denní výuka (4 vyučovací hodiny denně po 45 min.)
Výuka probíhá 4 hodiny denně v dopoledních, nebo odpoledních hodinách. Časy si volí klient sám vždy v jednom uceleném bloku (například 9:30–12:30, nebo 17:00–20:00).
Celkem 40 vyučovacích hodin
Součástí programu je občerstvení.

 
 

Kurz Total Immersion

Chcete se zdokonalit v angličtině? Zajímá Vás intenzivní kurz angličtiny? Jazykové kurzy Summer/Winter Immersion Berlitz Vás posunou i o několik úrovní vpřed a to za velmi krátkou dobu. Kurz byl vyvinut ve spolupráci s Institute of Psychology na McGillově univerzitě v Montrealu a je skvělým pomocníkem při výuce cizích jazyků. Hledáte intenzivní kurz angličtiny? Nebo naopak máte více volného času v zimě a vyhovovala by vám zimní intenzivní jazyková výuka? Intenzivní výuku Summer/Winter Immersion Vám přizpůsobíme na míru. Možná angličtinu již dobře ovládáte a vyhovovaly by Vám spíše letní kurzy němčiny. Výuka ve variantě Summer/Winter Immersion je možná i pro tento jazyk. Letní či zimní jazykové intenzivní kurzy lze využít i u španělštiny, italštiny, francouzštiny a dalších jazyků včetně češtiny pro cizince. Délku programu si volíte Vy sami. Vybrat si můžete mezi 5–10 dny výuky a vždy máte k dispozici 2 vysoce kvalifikované lektory. Místo výuky si volíte Vy. K dispozici jsou i učebny Berlitz v centru Prahy.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá