jazykový kurz sprint Berlitz

Jazykové kurzy Sprint

Intenzivní jazykový kurz Sprint

Intenzita kurzu: 45 lekcí

Délka trvání: 1 týden

Místo konání kurzu: Praha – jazykové centrum Berlitz nebo Vámi zvolené místo

Lektor: rodilý mluvčí

Začít můžete kdykoliv během roku.

 

Výhody:

  • Díky intenzivní výuce jazyka vidíte rychlý pokrok v učení.
  • Kurz trvá pouhý jeden týden.
  • Minimálně z 60 % výuky mluvíte Vy.
  • Individuální jazykový kurz je zaměřen na klíčová témata podle Vašich konkrétních potřeb.
  • Myslíte a mluvíte novým jazykem již od první lekce.

Individuální jazyková výuka SPRINT je určena pro všechny, kdo se velmi rychle chtějí naučit cizí jazyk a chtějí se umět domluvit ve specifických situacích. Díky exkluzivním studijním materiálům i metodě Berlitz® zaznamenáte značný pokrok již během pouhého týdne intenzivní výuky. Témata výuky vycházejí z Vašich aktuálních potřeb. Soukromou jazykovou výuku vedou profesionální lektoři Berlitz s individuálním kvalifikovaným přístupem.

Chcete se dozvědět více o kurzu SPRINT?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku. Zodpovíme Vám dotazy a dozvíte se více o výuce jazyků v Berlitz.

 
 

Jazykové kurzy Sprint

Kurzy Sprint jsou určeny pro ty, kdo se potřebují za jeden týden znatelně posunout v daném jazyce. Během jednoho týdne se můžete naučit to, co se jiní učí mnohem déle. Denně je připraveno Absolvujete 9 vyučovacích hodin individuální výuky zvoleného jazyka za jediný den, 45 vyučovacích lekcí za týden. Výhodou je, že kurz Sprint můžete začít kdykoli během roku. Tedy přesně v době, kdy daný posun potřebujete nejvíce. Co se budete v kurzu Sprint učit, záleží pouze na Vás a Vašich aktuálních potřebách. Při této intenzivní soukromé výuce cizího jazyka v kurzu Sprint se Vám věnuje profesionální lektor – rodilý mluvčí.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá