Jazykové kurzy pro děti od 4 do 7 let

Individuální nebo skupinové jazykové kurzy pro děti

kurzy angličtiny pro děti

Mimi & Me – angličtina hrou

Hledáte kurzy angličtiny pro děti od 4 do 7 let? Pak právě jim je určen dětský kurz angličtiny Mimi & Me. S kurzem angličtiny pro děti předškolního věku je výuka angličtiny dětskou hrou. Tento inovativní program výuky angličtiny pro malé děti je založený na osvědčené Berlitz metodě a nejnovějších vědeckých poznatcích o vzdělávání dětí. Na jeho přípravě Berlitz spolupracuje se světovými lídrem ve vzdělávání dětí, společností Benesse.

Co se děti naučí v kurzu angličtiny pro děti Mimi & Me?

V rámci výuky angličtiny Mimi & Me se děti naučí mluvit a přirozeně vystupovat v angličtině jakoby šlo o jejich mateřský jazyk.

Jak probíhá výuka angličtiny pro děti v programu Mimi & Me?

Hvězda tohoto programu, Mimi, společně se svým bratrem Manim a dalšími kamarády, Peppym a Ziggym, ukáží našim mladým studentům efektivní a zároveň zábavný přístup, jak se naučit anglicky. Děti se se svými novými kamarády učí anglicky prostřednictvím her, písniček, malování, ručních prací a videí.

 

Program:

  • Výuka probíhá individuálně dle vašich časových možností 
  • Program probíhá po celý školní rok
  • Lektoři jsou rodilí mluvčí, specializující se na práci s dětmi

Prohlédněte si brožuru k dětským jazykovým kurzům Berlitz!

Zaujaly Vás kurzy angličtiny pro děti Mimi & Me a chcete se dozvědět více?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvíme si osobní schůzku, na které se dozvíte více o našich programech a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá