Jazykové kurzy pro děti od 12 do 16 let

Individuální nebo skupinové jazykové kurzy pro děti

jazykové kurzy pro mládežTime Zones – kurzy angličtiny pro teenagery

Zdá se Vám, že hodiny angličtiny ve škole Vašim dětem nic nepřináší? Chcete pro ně víc? Vyzkoušejte Time Zones – kurzy angličtiny v Praze pod vedením rodilého mluvčího určené pro Vaše náctileté potomky. Time Zones – to je atraktivní program, který mladé lidi přitáhne prostřednictvím nejmodernějších učebních pomůcek a klade primární důraz na konverzaci. Studium tak přestává být nudnou povinností a stává se výbornou zábavou.

Chcete, aby se Vaše děti naučily perfektně mluvit anglicky?

Na rozdíl od klasických lekcí angličtiny ve škole, Berlitz klade důraz na konverzaci. Program byl vyvinut ve spolupráci s National Geographic a věnuje se různým tématům jako například věda a technika, příroda, historie, geografie, a další témata zajímavá pro dospívající.

Komu je určen jazykový kurz Time Zones?

Program Time Zones je určen mládeži od 12 do 16 let.

Program:

  • Výuka probíhá individuálně dle vašich časových možností. 
  • Program probíhá po celý školní rok.
  • Lektoři jsou rodilí mluvčí, specializující se na práci s dětmi.

Zaujaly Vás kurzy angličtiny pro teenagery Time Zones? Chcete se dozvědět více?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvíme si osobní schůzku, na které se dozvíte více o našich programech a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

Prohlédněte si brožuru k dětským jazykovým kurzům Berlitz!

 

Jazykové kurzy pro děti od 12 do 16 let

Hledáte kvalitní kurzy angličtiny pro děti, doučování angličtiny pro děti nebo teenagery? Nestačí jim výuka ve škole? Nechte děti, aby se zdokonalily v angličtině. Naše angličtina pro děti je nadchne. Přihlaste je na Berlitz individuální kurzy Time Zones nebo skupinové kurzy přes léto. Program je určen pro studenty ve věku od 12 do 16 let. Výuka probírá celý školní rok, lektoři jsou rodilí mluvčí a důraz je kladen na konverzaci v cizím jazyce – až 60 % výuky mluví samotní studenti. Na rozdíl od klasických lekcí angličtiny ve škole, Berlitz klade důraz na konverzaci. Program byl vyvinut ve spolupráci s National Geographic a věnuje se různým tématům jako například věda a technika, příroda, historie, geografie, a další témata zajímavá pro dospívající. Tohle studium bude Vaše teenagery opravdu bavit!Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá