Výuka angličtiny se CyberTeachers Live

jazykové kurzy cyberteachers liveBerlitz CyberTeachers Live je on-line platforma pro výuku jazyků, díky které se můžete učit anglicky 24 hodin denně.

Tento jayzkový kurz nabízíme pro tyto jazyky:

AKCE: SLEVA 50 %

Využijte naší časově omezené nabídky a studujte cizí jazyky již od 387 Kč/měsíc!

Objednat kurzy CyberTeachers Live »

Výuka jazyků pomocí CyberTeachers Live zahrnuje:

 • široký výběr médií podporujících výuku jazyků (e-mail, video, aplikace pro mobilní telefony, podcasty atd.)
 • 20 jazykových nástrojů, jako je trenažér výslovnosti, nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, nástroje ke kontrole pravopisu, kartičky s koncepty modelových situací atd.
 • monitorovací nástroje, které nepřetržitě analyzují Váš výkon a vaším individuálním potřebám přizpůsobují úroveň výuky v každé jednotlivé lekci jazyka
 • náplň výuky jazyků je zcela přizpůsobena Vašim konkrétním
 • reporty zpětně zasílané po každé jazykové lekci a prostředky umožňující srovnání vašeho pokroku dosaženého ve výuce s pokrokem, kterého dosáhli ostatní účastníci jazykového kurzu

Jazykové kurzy s podporou rodilého mluvčího

 • Jazyková výuka CyberTeachers Live  umožňuje neomezené, živé spojení s lektorem 5 dní v týdnu, 24 hodin denně.
 • Pouhým kliknutím se spojíte s živým lektorem, který se objeví na obrazovce a zodpoví Vaše dotazy.
 • Můžete se také zapojit do virtuálního skupinového konverzačního kurzu v rámci živého vyučování.

Výhody výuky jazyků s CyberTeachers Live:

 • úspora času
 • flexibilita
 • úspora nákladů
 • rychlé tempo výuky
 

Zaujaly Vás jazykové kurzy CyberTeacher Live?

Přečtěte si průvodce kurzem CyberTeachers Live! Máte jakékoliv otázky nebo chcete vypracovat cenovou nabídku? Napište nám nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se výuky CyberTeachers Live. Tato jazyková výuka je vhodná pro každou úroveň – ať už jste začátečník, mírně pokročilý nebo pokročilý. Nejste si jisti, jak na tom jste? Nevadí! Udělejte si rozřazovací test zdarma. Před absolvováním testu si přečtěte následující instrukce.

 

Jazykový kurz Cyberteachers Live

Chcete se učit cizí jazyk kdykoli během dny, kdy máte zrovna čas a zvolit si prostředí, které Vám vyhovují? Studujte cizí jazyky online. Nabízíme velmi oblíbený kurz angličtiny online. Studovat jazyky online je s námi velmi jednoduché a efektivní. Berlitz CyberTeachers Live je on-line platforma pro výuku jazyků, s níž můžete studovat cizí jazyky kdy a kde chcete a to 24 hodin denně. Kurz angličtiny online CyberTeachers Live je šitý na míru každému zákazníkovi. Ať už se chcete naučit cizí jazyky, abyste mohli studovat v zahraničí nebo kvůli práci, přizpůsobíme obsah jednotlivých lekcí Vašim konkrétním potřebám. K dispozici máte média podporující výuku cizích jazyků (videa, e-maily či podcasty), 20 jazykových nástrojů: překladač, slovník, trenažér výslovnosti, nástroj pro kontrolu pravopisu a další, monitorovací nástroje, nepřetržitě analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce. Po každé lekci obdržíte report jako zpětnou vazbu na Vaše pokroky. S online výukou jazyků ušetříte čas i náklady, tempo výuky si určujete Vy sami. Jazyková výuka CyberTeachers Live  umožňuje neomezené, živé spojení s lektorem 5 dní v týdnu, 24 hodin denně. Pouhým kliknutím se spojíte s živým lektorem, který se objeví na obrazovce a zodpoví Vaše dotazy. Můžete se také zapojit do virtuálního skupinového konverzačního kurzu v rámci živého vyučování. Berlitz CyberTeachers Live je online výukový program cizích jazyků, který se přizpůsobí Vám, nikoli Vy jemu.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?