Intenzivní jazykové kurzy metodou Berlitz

jazykové kurzy

Jazykové kurzy jsou založeny na unikátní výukové metodě Berlitz Method®, která spočívá v absolutním přizpůsobení výuky potřebám klienta, klade důraz na mluvení a výuku vede rodilý mluvčí. 

V nabídce jazykové školy Berlitz naleznete jazykové kurzy pro každého:

 • individuální (soukromé) jazykové kurzy

  Nevyhovuje Vám skupinová výuka? Mějte lektora jen pro sebe! Učte se cizí jazyk ve třídě jazykové školy, v práci, doma nebo kdekoliv díky online kurzům cizích jazyků.

 • jazykové hodiny pro dva (polosoukromé lekce)

  Domluvte se s kamarádem nebo kolegou a výuka cizího jazyka Vás bude stát o 50 % méně!

 • skupinové jazykové kurzy

  Ani skupinová výuka cizího jazyka nemusí probíhat jen na půdě jazykové školy. S lektory Berlitz se můžete učit kdekoliv - u vás v práci, ale i doma.

 • firemní jazykové kurzy

  Firemní kurzy angličtiny či němčiny se staly u nás populárním benefitem pro zaměstnance. Vzdělávací centrum Berlitz připravuje kurzy cizích jazyků na míru potřebám každé firmy.

 • online jazykové kurzy

  Nemáte čas docházet do jazykové školy? Nevadí! Díky online kurzům cizích jazyků se můžete učit odkudkoliv a kdykoliv se Vám to hodí!

 • telefonické jazykové kurzy

  Stejně jako online kurzy cizích jazyků, tak i lekce jazyků po telefonu Vám dopřávají svobodu, po které toužíte. Stačí mít k dispozici telefon a můžete studovat cizí jazyky klidně cestou domů z práce.

Máte zájem o jazykové kurzy?

Díky virtuální třídě nabízíme jazykové kurzy po celé ČR! Zavolejte nám na telefonní číslo +420 273 136 015 (Praha) nebo +420 736 627 262 (Brno), nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.