kurzy francouzštiny

Chcete začít mluvit francouzsky už po první lekci? Postupovat podle Vašich časových možností a úrovně znalostí? Mít rozvrh lekcí stoprocentně pod kontrolou a podle potřeby jej změnit? Učit se individuálně a s těmi nejlepšími lektory – rodilými mluvčími? To vše a mnohem více Vám přináší Vzdělávací centrum Berlitz s nabídkou výuky více než 40 jazyků.

PROČ SI VYBRAT BERLITZ:

 • profesionální lektoři – rodilí/bilingvní mluvčí
 • individuální lekce (jen Vy a lektor)
 • stoprocentní přizpůsobení výuky Vašim časovým možnostem
 • neustálá interakce s lektorem během lekce (60 % času mluvíte Vy)
 • rozmanitá forma výuky při každé lekci (konverzace, poslech, četba…)
 • moderní a praktické výukové materiály v ceně kurzu (audio, video, tištěné, online materiály, mobilní aplikace)
 • výuka všech úrovní jazykových znalostí nabízí možnost posunout se až o jednu jazykovou úroveň výše během 1–4 týdnů
 • výběr z více než 40 jazyků včetně češtiny pro cizince
 • učebny v centru Prahy
 • Ukázková lekce francouzštiny zdarma

  Volejte 273 136 015 a domluvte si individuální zkušební lekci francouzštiny zdarma! Poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v Berlitz.

   

  Kurzy francouzštiny v Berlitz

  Vyberte si formu výuky francouzského jazyka, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám.

   

  Individuální lekce francouzštiny

  Výuka francozštiny metodou Berlitz je nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát francouzsky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy přizpůsobené vždy potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí se naplno věnuje pouze Vašim požadavkům a stanoveným cílům. Pro intenzivní jazykový kurz si lze zvolit i místo výuky. Soukromé lekce mohou probíhat u Vás doma, v práci nebo v našem jazykovém centru v Praze.

  Více o tomto kurzu ›
   

  Firemní kurzy francouzštiny

  Zvyšte efektivitu komunikace Vašich zaměstnanců a managementu prostřednictvím individuálních nebo skupinových kurzů francouzštiny. Výuka může probíhat u Vás ve firmě nebo vvprostorách jazykového centra Berlitz v Praze.

  Více o tomto kurzu ›
   

  Online kurzy francouzštiny

  Učte se francouzsky kdykoliv a odkudkoliv se Vám to právě hodí. Vyzkoušejte naše online lekce francouzštiny ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího nebo naší e-learningovou platformu CyberTeachers®. CyberTeachers®.

  Více o tomto kurzu ›
   

  Individuální kurzy francouzštiny

  Jak se naučit francouzsky? S námi se naučíte tento světový jazyk snadno a rychle. Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku a soukromé jazykové kurzy francouzštiny. Učte se francouzsky ve Vámi zvoleném čase i místě. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou francouzskou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku francouzštiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Hledáte-li kvalitní výuku a kurzy francouzštiny Praha, zvolte Berlitz. Ukázková lekce francouzštiny je u nás zdarma a zajistíme Vám také rozřazovací test. Při pohovoru s lektorem zjistíme, zda jste začátečník, či pokročilý student. Při naší výuce francouzštiny budete mít k dispozici kvalitního učitele – rodilého mluvčího i speciální učebnice. A máte i další benefit: výuka francouzštiny online: k individuálním kurzům získáte přístup k online výukovým materiálům zdarma. Náš jazykový kurz francouzštiny přináší opravdu kvalitní zdokonalení v daném jazyce. S lektorem se můžete zaměřit na cokoli, co v daném jazyce potřebujete procvičit nejvíce. Mohou to být základní francouzská slovíčka, francouzská výslovnost, mluvená francouzština a mnoho dalšího. Nabízíme tyto stupně výuky: francouzština pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i další výuku na přání klienta. Naše kurzy se skvěle hodí i pro ty, kdo hledají kvalitní doučování francouzštiny. Naše výuka se Vám bude hodit nejen při cestách do zahraničí, ale samozřejmě také v zaměstnání či při obchodních jednáních i soukromé konverzaci se zahraničními přáteli. Domluvte se francouzsky kdykoli a kdekoli potřebujete. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Intenzivní jazykový kurz francouzštiny lze absolvovat v našich učebnách v Praze nebo na Vámi určeném místě. Naše jazyková škola Praha nabízí také letní intenzivní kurz francouzštiny nebo intenzivní kurzy francouzštiny kdykoli během roku Víte, kde všude Vám bude francouzština užitečná? Kromě samotné Francie se touto řečí dobře domluvíte například v Belgii, Kanadě, ve Švýcarsku, na Haiti, na Mauriciu, ve Spojených státech a mnoha dalších zemích. Francouzština je navíc oficiálním diplomatickým jazykem, jazykem mnoha mezinárodních institucí jako je NATO, OSN nebo Evropská unie. Se znalostí francouzštiny se tedy ve světě rozhodně neztratíte.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá