kurzy češtiny

Chcete začít mluvit česky už po první lekci? Postupovat podle Vašich časových možností a úrovně znalostí? Mít rozvrh lekcí stoprocentně pod kontrolou a  podle potřeby jej změnit? Učit se individuálně a s těmi nejlepšími lektory – rodilými mluvčími? To vše a mnohem více Vám přináší Vzdělávací centrum Berlitz s nabídkou výuky více než 40 jazyků.

Proč si vybrat Berlitz:

  • profesionální lektoři – rodilí/bilingvní mluvčí
  • individuální lekce (jen Vy a lektor)
  • stoprocentní přizpůsobení výuky Vašim časovým možnostem
  • neustálá interakce s lektorem během lekce (60 % času mluvíte Vy)
  • rozmanitá forma výuky při každé lekci (konverzace, poslech, četba…)
  • moderní a praktické výukové materiály v ceně kurzu (audio, video, tištěné, online materiály, mobilní aplikace)
  • výuka všech úrovní jazykových znalostí
  • možnost posunout se až o jednu jazykovou úroveň výše během 1–4 týdnů
  • výběr z více než 40 jazyků včetně češtiny pro cizince
  • učebny v centru Prahy

Ukázková lekce češtiny zdarma

Volejte 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu zdarma! Poté se rozhodněte, zda se chcete učit češtinu v Berlitz.

 

 

Výuka češtiny v Berlitz

Vyberte si formu výuky, která nejvíce koresponduje s Vaším denním režimem a potřebami.

 

Individuální lekce češtiny

Čeština pro cizince metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát česky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy češtiny pro cizince přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí může za Vámi docházet domů nebo do práce, nebo Vy můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Tempo výuky a intenzitu studia češtiny si určujete Vy.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní kurzy češtiny

Jste zahraniční firma, která obchoduje s českými firmami, a chtěli byste, aby se Vaši zaměstnanci a manažeři naučili česky? Pak právě Vám je určena firemní výuka češtiny pro cizince. Lekce češtiny pro cizince mohou probíhat u Vás ve firmě nebo v našem jazykovém centru v Praze. Předmětem lekcí může být jak obecná čeština, tak specializovaná čeština pro obchodní styk, odborná čeština nebo konverzace potřebná při řízení chodu firmy. Obsah kurzu připravíme na míru potřebám Vaší firmy.

Více o tomto kurzu ›
 

Online kurzy češtiny

Učte se česky kdykoliv a odkudkoliv se Vám to právě hodí. S našimi online kurzy češtiny pro cizince to skvěle zvládnete. Stačí Vám jen připojení k internetu a chuť učit se. Virtuální kurzy češtiny jsou vhodné pro mimopražské studenty, pro ty, kdo chtějí studovat ve večerních hodinách nebo třeba pro zájemce na služební cestě v zahraničí.

Více o tomto kurzu ›
 
 

Individuální kurzy češtiny pro cizince

Hledáte kvalitní kurz češtiny pro cizince? Nevíte, jak naučit cizince česky? Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku českého jazyka. Čeština pro cizince metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát česky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy češtiny pro cizince přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí může docházet za Vámi domů nebo do práce, nebo můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia češtiny si zvolíte. Ukázková lekce češtiny je u nás zdarma. Kromě kvalitní výuky budete mít k dispozici učebnice češtiny pro cizince a je k dispozici také online kurz češtiny. k individuálním kurzům získáte přístup k online výukovým materiálům zdarma. Náš jazykový kurz češtiny pro cizince přináší opravdu kvalitní zdokonalení v daném jazyce. Na konci každého výukového celku je zajištěn zkouška češtiny pro cizince. Výuka českého jazyka pro cizince je u nás možná kdykoliv a odkudkoliv – záleží jen na Vás, kdy a kde se Vám to právě hodí. Naše individuálními kurzy češtiny pro cizince přinášejí skvělé výsledky již po několika týdnech. Využít můžete i online češtinu pro cizince. Stačí Vám jen připojení k internetu a chuť učit se. Virtuální kurzy češtiny jsou vhodné pro mimopražské studenty, pro ty, kdo chtějí studovat ve večerních hodinách nebo třeba pro zájemce na služební cestě v zahraničí. Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku češtiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Hledáte-li kvalitní výuku a kurzy češtiny pro cizince v Praze, zvolte Berlitz.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá