Individuální jazykové programy pro firmy

individuální firemní jazykové kurzy

Kurzy cizích jazyků pod vedením rodilého mluvčího

Dopřejte svým manažerům a zaměstnancům, kteří k práci potřebují dokonalou konverzaci v cizím jazyce, soukromé lekce, při kterých budou mít lektora jen pro sebe. Tyto intenzivní jazykové kurzy přináší své ovoce již po pár týdnech. Navíc obsah lekcí lze zcela přizpůsobit oboru, ve kterém Vaše firma podniká. Vaši zaměstnanci tak mohou s rodilým mluvčím trénovat právě ten typ konverzace, který potřebují ke své práci nejvíc.

Jazyková škola Berlitz nabízí individuální lekce více než 40 cizích jazyků, z toho 14 formou prezenčních lekcí pod vedením rodilého mluvčího v Praze.

Zkušební hodina zdarma

Každému vyhovuje něco jiného. Nejste-li si jistí, která forma výuky by Vám nejvíce vyhovovala, zarezervujte si zkušební lekci zdarma, abyste se přesvědčili o výhodách výuky jazyků metodou Berlitz.

Výuka jazyků u Vás ve firmě

V zájmu úspory času můžou firemní lekce probíhat přímo v prostorách Vaší firmy v čase, který Vašim zaměstnancům vyhovuje nejvíce. Nabízíme různé formy výuky: živé lekce s lektorem, online výuku jazyků, výuku jazyků po telefonu nebo kombinované jazykové kurzy. Je jen na Vás, který si pro své zaměstnance zvolíte.

Jazykové centrum Berlitz Praha nabízí živé jazykové kurzy v těchto jazycích:

 

Firemní jazykové kurzy podle intenzity

Vyberte si vhodný jazykový kurz podle toho, jak rychle se chcete naučit cizí jazyk nebo jak výrazně potřebujete zlepšit svou stávající znalost.

 

JAZYKOVÝ KURZ TOTAL IMMERSION®

Intenzivní jazykový kurz v rozsahu 12 lekcí denně po dobu 1-6 týdnů. Nejoblíbenější jazykový program Berlitz u těch, kteří potřebují v co nejkratším čase dosáhnout výrazného pokroku.

Více o tomto kurzu ›
 

JAZYKOVÝ KURZ SUMMER/WINTER IMMERSION

Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy. Zvolte si sami celodenní (8 lekcí denně) nebo půldenní (4 lekce denně) variantu studia. Začít můžete kdykoliv.

Více o tomto kurzu ›
 

JAZYKOVÝ KURZ PREMIUM

3měsíční flexibilní jazykové kurzy určeny pro ty, kteří se chtějí jazyk naučit rychle a efektivně, ale mají každý týden omezené množství času. Individuální obsah kurzu a časový rozvrh.

Více o tomto kurzu ›
 
 
 
 

JAZYKOVÝ KURZ EXPRESS

Intenzivní individuální jazyková výuka je ideální pro ty, kteří se musí rychle a efektivně naučit cizí jazyk i pro vysoce motivované studenty, kteří chtějí dosáhnout pokroku. Kurz trvá 3 týdny.

Více o tomto kurzu ›
 

JAZYKOVÝ KURZ CLASSIC

Kurz trvá maximálně 6 týdnů. Během této doby absolvujete pravidelnou individuální jazykovou výuku. Můžete začít kdykoli během roku.

Více o tomto kurzu ›
 

JAZYKOVÝ KURZ SPRINT

Během jednoho týdne se můžete naučit to, co se jiní učí týdny a měsíce. Denně je připraveno 9 vyučovacích hodin individuální výuky zvoleného jazyka.

Více o tomto kurzu ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek