Vzdělávací centrum Berlitz – víc než jazyková škola

Oznámení k nouzovému stavu ČR: Individuální výuka v Berlitz probíhá s ochrannými pomůckami. Počet osob v jazykovém centru je dle nařízení vlády omezen. Nastavili jsme podmínky hygienické tak i bezpečnostní. Pokud preferujete výuku z pohodlí domova, živé lekce přesuneme na Skype nebo Zoom. Vaši oblíbení lektoři se na vás těší.
V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na 736 627 262 a .
Váš Tým Berlitz Praha

Zajímají Vás jazykové kurzy, manažerské kurzy a semináře, testování jazykových znalostí nebo potřebujete autorizované překlady a tlumočení?

Pak jste zde správně! Vzdělávací společnost Berlitz má více než 135letou tradici a zkušenosti zejména v těchto oblastech:
výuky cizích jazyků
, vzdělávání manažerů a odborných překladů do většiny světových jazyků především němčiny, angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny a dalších jazyků.

Jazykové kurzy a školení pro manažery

Klademe důraz na individuální přístup. Víme, že Váš čas je velmi cenný, proto se každému klientovi umíme maximálně přizpůsobit. Je vaší prioritou obchodní angličtina (business English)? Podle Vašich potřeb, úrovně znalostí a přání Vám sestavíme nejen jazykové kurzy na míru, ale také manažerská kurzy (školení) a semináře. Potřebujete připravit své manažery na obchodní jednání v ruštině, čínštině nebo francouzštině? Vyzkoušejte intenzivní jazykový kurz Total Immersion! Za jeden týden se Vaše schopnost komunikovat ve zvoleném cizím jazyce zlepší o jednu jazykovou úroveň!

Jazykové kurzy a tábory pro děti

Připravujeme také vzdělávací programy pro děti a mládež – jazykové tábory v ČR nebo v zahraničí. O prázdninách jsou velmi populární letní jazykové školy pro děti od 8 do 15 let a školky pro děti od 4 do 7 let.

Překladatelské a tlumočnické služby

Potřebujete-li autorizované překlady, revize cizojazyčných textů nebo profesionální služby tlumočníka, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

firemní jazykové kurzy jazykové kurzy pro dospělé dětské jazykové kurzy

Objevte svět Berlitz...

 

Služby jazykového centra Berlitz Praha

Kvalitní překlad z angličtiny do češtiny i překlad z češtiny do angličtiny a ostatních jazyků Vám zajistí naše profesionální jazykové centrum Berlitz. Překlad do angličtiny i z angličtiny nabízíme v širokém spektru: přeložíme běžný dokument i specializovaný či odborný text, oficiální listiny, právní dokumenty nebo kompletní webové stránky. Důraz klademe na rychlost a samozřejmě kvalitu odvedené práce. Spolupracujeme s certifikovanými překladateli s vysokoškolským vzděláním. Mnoho z nich je rodilými mluvčími. Často hovoří dvěma a více jazyky. Překlady oficiálních dokumentů jsou zajištěny kulatým razítkem a lze je tak použít i při jednání s úřady. Překlady textů do angličtiny, překlady do němčiny a dalších jazyků Vašich důležitých dokumentů oceníte všude tam, kde si přejete působit profesionálně. V nabídce naší překladatelské činnosti najdete: profesionální jazykové překlady odborných textů, překlady laických textů, překlady Vašich webových stránek, oficiální překlady smluv, autorizované překlady certifikátů a potvrzení atd. Jazykové překlady textů do němčiny a dalších jazyků zajistíme ve špičkové odborné kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykový překlad do angličtiny nebo z angličtiny, překlady do němčiny a dalších jazyků, využijte nabídky jazykového centra Berlitz.

Objednat si můžete také naše služby ve formě tlumočení. Tlumočení zajistíme pro jakoukoli Vaši formální i neformální příležitost: tlumočení pro Vás a Vaši zahraniční návštěvu ať už pracovní či soukromou, zahraničního obchodního partnera nebo cizojazyčnou tiskovou konferenci. Tlumočení si u nás můžete objednat v těchto jazycích: kromě angličtiny, němčiny a francouzštiny nabízíme i rumunštinu, portugalštinu, mandarínskou čínštinu, španělštinu, slovenštinu, ruštinu, holandštinu, italštinu, srbštinu, chorvatštinu a polštinu. V nabídce je také čeština pro cizince. Cena tlumočení je stanovena na základě individuální poptávky a kalkulace. Vzdělávací centrum Berlitz dále nabízí kvalitní jazykové kurzy Praha pro jednotlivce i skupiny. Důraz je zde kladen na rozvoj každého studenta, jeho požadavky a potřeby. Naše jazykové kurzy Praha studentům nabízejí především tyto benefity: profesionální lektory – rodilé/bilingvní mluvčí, při individuálních lekcích naší jazykové školy Praha jste jen Vy a lektor, který se věnuje pouze Vám, jazykový kurz je přizpůsoben stoprocentně Vašim časovým možnostem a během výuky je zajištěna neustálá interakce s lektorem: (60 % času mluvíte Vy. Každá lekce přináší rozmanitou formu výuky (konverzace, poslech, četba…) a moderní a praktické výukové materiály v ceně kurzu (audio, video, tištěné, online materiály, mobilní aplikace). Výuka všech úrovní jazykových znalostí přináší možnost posunout se až o jednu jazykovou úroveň výše během 1–4 týdnů, jazyková škola Praha nabízí výuku na Vámi určeném místě nebo v učebnách v centru Prahy. Svůj jazykový kurz si u nás můžete vybrat z nabídky více než 40 jazyků: kurzy angličtiny, kurzy, němčiny, kurzy španělštiny nebo třeba kurzy češtiny pro cizince.

 

test jazykových schopností

Jazykové kurzy metodou Berlitz

Jazykové kurzy jsou založeny na unikátní výukové metodě Berlitz Method®, která spočívá v absolutním přizpůsobení výuky potřebám klienta, klade důraz na mluvení a výuku vede rodilý mluvčí. 

V nabídce jazykové školy Berlitz naleznete jazykové kurzy pro každého:

 • individuální (soukromé) jazykové kurzy

  Nevyhovuje Vám skupinová výuka? Mějte lektora jen pro sebe! Učte se cizí jazyk ve třídě jazykové školy, v práci, doma nebo kdekoliv díky online kurzům cizích jazyků.

 • jazykové hodiny pro dva (polosoukromé lekce)

  Domluvte se s kamarádem nebo kolegou a výuka cizího jazyka Vás bude stát o 50 % méně!

 • skupinové jazykové kurzy

  Ani skupinová výuka cizího jazyka nemusí probíhat jen na půdě jazykové školy. S lektory Berlitz se můžete učit kdekoliv - u vás v práci, ale i doma.

 • firemní jazykové kurzy

  Firemní kurzy angličtiny či němčiny se staly u nás populárním benefitem pro zaměstnance. Vzdělávací centrum Berlitz připravuje kurzy cizích jazyků na míru potřebám každé firmy.

 • online jazykové kurzy

  Nemáte čas docházet do jazykové školy? Nevadí! Díky online kurzům cizích jazyků se můžete učit odkudkoliv a kdykoliv se Vám to hodí!

 • telefonické jazykové kurzy

  Stejně jako online kurzy cizích jazyků, tak i lekce jazyků po telefonu Vám dopřávají svobodu, po které toužíte. Stačí mít k dispozici telefon a můžete studovat cizí jazyky klidně cestou domů z práce.

Máte zájem o jazykové kurzy?

Díky virtuální třídě nabízíme jazykové kurzy po celé ČR! Zavolejte nám na telefonní číslo +420 273 136 015 (Praha) nebo +420 736 627 262 (Brno), nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá