firemní jazykové kurzy

Jazyková vybavenost zaměstnanců je často nepostradatelným předpokladem úspěchu dané společnosti. Každá oblast, ve které firma působí, obsahuje určitá terminologická specifika. Firemní jazyková výuka je proto v našich kurzech zaměřená zejména na relevantní oborové a odborové názvosloví a výrazy.

Proč firemní jazyková výuka v Berlitz

  • kurzy jsou ve špičkové kvalitě, přizpůsobené potřebám klienta (například kurzy obchodní angličtiny (Business English)
  • vyučující lektoři jsou rodilí mluvčí
  • výuka je určena pro jednotlivce i skupinky dle požadavků klienta
  • kurzy jazyků pro firmy probíhají v prostorách firmy klienta nebo v Berlitz jazykovém centru

 Při obchodování se zahraničím nebo komunikaci se zahraničními pobočkami zaměstnanci potřebují relevantní odbornou terminologii. Jazykové centrum Berlitz připraví odborné jazykové kurzy šité na míru Vaší firmě. Vyberte si to, co právě Vy nebo Vaši zaměstnanci potřebujete nejvíce, například kurzy obchodní angličtiny nebo lekce zaměřené na odbornou slovní zásobu, charakteristickou pro Váš obor. Přizpůsobíme Vám lekce i v rámci počtu účastníků: od individuální výuky, přes skupinové lekce pro max. 10 lidí až po firemní online kurzy dostupné kdykoli a odkudkoli.

Typy firemních jazykových kurzů jazykové školy Berlitz

Zvolte pro své zaměstnance a manažery formát výuky, která nejvíce vyhovuje jejich dennímu režimu a potřebám firmy.

 

Individuální firemní lekce jazyků

Intenzivní jazykové kurzy pro jednoho studenta pod vedením profesionálního lektora – rodilého mluvčího, které mohou probíhat v prostorách Vaší firmy, v jazykovém centru Berlitz nebo po domluvě jinde. Vybrat si můžete z celé řady individuálních programů, které se liší intenzitou a zaměřením lekcí.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní skupinová výuka

Firemní skupinové kurzy s docházkou lektora do firmy v rámci Prahy, nabízíme v těchto jazycích: angličtina, francouzština, holandština, italštin, němčina, portugalština, ruština, slovenština, čeština, maďarština, rumunština, polština, čínština, srbština, chorvatština a španělština.

Více o tomto kurzu ›
 

Online firemní jazykové kurzy

Chcete svým zaměstnancům dopřát možnost studovat cizí jazyky kdykoliv a prakticky odkudkoliv? Vyzkoušejte živé online lekce více než 40 cizích jazyků ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího. Na výběr máte mezi individuálními a skupinovými kurzy.

Více o tomto kurzu ›
 

Firemní jazykové kurzy

Jazykové centrum Berlitz Praha se zaměřuje také na firemní jazykovou výuku. Jazykové kurzy pro zaměstnance jsou dnes nepostradatelnou součástí mnoha firem. Naše firemní jazyková výuka nabízí špičkovou kvalitu přizpůsobenou potřebám a požadavkům daného klienta. Vyučujícími jsou rodilí či bilingvní mluvčí, firemní výuka je určena pro jednotlivce (individuální firemní jazyková výuka) nebo pro skupinky s maximálním počtem 10 osob (firemní skupinová výuka). Kurzy mohou probíhat v Berlitz jazykovém centru v Praze nebo přímo u klienta. Vyberte si z jazyků, které Vaše firma potřebuje. Angličtina? Němčina? Nebo kurzy španělštiny? Neváhejte se nás zeptat na možnosti.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá