PDFTisk

Letní anglický tábor v ČR

Hodnocení: Nehodnoceno
Letní tábor s výukou angličtiny v Břežanech u Rakovníka s lektory – rodilými mluvčími. Tábor je určen dětem od 7 let a je vhodný pro všechny jazykové úrovně včetně začátečníků.

Až do 31. ledna 2018 nabízíme SLEVU ze standardní ceny 9889 Kč na cenu "early bird" 9449 Kč.

Při objednání pro 2 děti najednou (sourozenci či kamarádi) poskytujeme navíc SLEVU 250 Kč na osobu.

Array
Akční cena s DPH9889 Kč
Popis
  • 14. 7.–21. 7. 2018 - JIŽ PLNĚ OBSAZENO

  • 18. 8.–25. 8. 2018 - JIŽ PLNĚ OBSAZENO

Letní tábory se konají na statku Břežany u Rakovníka. Nově zrekonstruovaný rodinný statek z roku 1850 se nachází na návsi tiché a udržované vesnice se 120 obyvateli na hranici Středočeského a Západočeského kraje (70 km od Prahy, 42 km od Plzně). V termínech konání letního tábora je statek rezervován výhradně pro Berlitz.

Ubytování: Na statku je celkem 9 dvoulůžkových pokojů a 3 pokoje se spací galerií (2+2 osoby). Každý pokoj má samostatnou koupelnu s WC. Výuka probíhá v prostorách statku nebo venku na čistém ovzduší a v klidném prostředí okolní přírody. K dispozici je útulná společenská místnost s krbovými kamny a hracím koutem pro děti. Pro výuku a další aktivity je k dispozici plně vybavený sál 80m2 (kde budou také probíhat oblíbené lekce zumby).

Stravování: je zajištěno 5x denně (snídaně, oběd, večeře a dvě svačiny) a zahrnuje neomezený pitný režim.

Sportovní vyžití: V místě je k dispozici hřiště na nohejbal a volejbal, hřiště na streetball, fotbal a stolní tenis. Lokalita nabízí vhodný terén také pro procházky a výlety.

Více o lokalitě: Břežany leží ve Středočeském kraji, 20 km jihozápadně od města Rakovník. Malebná obec je usazená v půvabné krajině nad říčkou Javornicí a obklopená řadou zajímavých výletních míst: například hradem Krakovcem (známým z pohádky Ať žijí duchové) nebo barokním poutním areálem Mariánská Týnice. V sousedství statku se nachází chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a Jesenicko, které vybízí k pořádání výletů na kole či pěšky. V pěším dosahu je farma s možností vyjížděk na koních či pozorování domácích zvířat. V dosahu je několik rybníků vhodných ke koupání.

Cena letního tábora nezahrnuje dopravu na místo konání, pojištění léčebných výloh a další připojištění.

 

Letní anglický tábor

Jazyková škola Berlitz nabízí skvělé letní tábory – Summer Kids Camps – pro děti ve věku 7–16 let. Letní tábory s angličtinou vedou zkušení lektoři – rodilí mluvčí, se kterými se děti mohou setkat během celého školního roku při výuce angličtiny v jazykovém centrum Berlitz. Tito lektoři se na několik týdnů v létě stanou skvělými táborovými vedoucími a Vaše děti nebudou chtít jet další rok nikam jinam. Letní jazykové kurzy si Vaše děti určitě oblíbí: seznámí se zde totiž s novými kamarády, zažijí spoustu legrace a dobrodružství – a to vše zcela přirozeně v cizím jazyce. Na táborech je kladen důraz hlavně na komunikaci v cizím jazyce, lektoři s dětmi pracují v menších skupinkách, výuka je přizpůsobena tempu a potřebám každého dítěte. Naše jazykové tábory jsou určeny pro děti všech jazykových úrovní. Letní škola Berlitz poskytuje Vašemu dítěti možnost zcela přirozeně se zdokonalit v cizím jazyce. České Kids Campy probíhají v krásném prostředí: na stylovém statku v Břežanech u Rakovníka, který je dobře dostupný z Prahy i jiných částí republiky. Stačí týden strávený na Berlitz letním jazykovém táboře a Vaše dítě bude mít v angličtině velký náskok před ostatními spolužáky ze školy.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?