10 lekcí Warm Up + 3 měsíce CyberTeachers® Coach10 lekcí Warm Up + 3 měsíce CyberTeachers® Coach
PDFTisk

10 lekcí Warm Up + 3 měsíce CyberTeachers® Coach

Hodnocení: Nehodnoceno
Vyzkoušejte si účinnost výukové metody Berlitz® v rámci intenzivního jazykového kurzu Warm up a jako bonus získejte 3měsíční přístup do platformy CyberTeachers® Coach !
Array
Akční cena s DPH9995 Kč
Popis

Co obsahuje náš vánoční balíček?

Darujte svým blízkým intenzivní kurz angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo italštiny. Během 10 jazykových lekcí s lektorem - rodilým mluvčím - si vyzkoušíte individuální jazykové lekce metodou Berlitz. Navíc získáte 3měsíční přístup do online výukové platformy pro výuku jazyků CyberTeachers® Coach.

O jazykových kurzech Warm Up a CyberTeachers® Coach >>

Jazykové kurzy Warm Up

10 lekcí intenzivní jazykové výuky s rodilým mluvčím na Vámi zvolené téma. Jazykový kurz Warm up je zcela přizpůsoben Vašim potřebám pokud jde o jeho náplň i časový rozvrh. Tento kurz jazyků je vhodný pro jakoukoliv úroveň znalosti, i pro úplné začátečníky.

CyberTeachers® Coach

Kurzy CyberTeachers® Coach mají formu samostudia jazyků šité na míru přáním zákazníka pomocí unikátní softwarové aplikace. Licence zahrnuje 20 jazykových nástrojů, média podporující výuku jazyků a monitorovací nástroje, analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim potřebám během lekcí.

Tento jazykový balíček nabízíme pro tyto jazyky

Jazykové kurzy s podporou rodilého mluvčího

Procvičte si správnou výslovnost a zdokonalte se v oblastech, ve kterých cítíte, že máte jisté rezervy, pod vedením zkušeného lektora - rodilého mluvčího.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?