Dětské jazykové kurzy

dětské jazykové kurzyČím dříve, tím lépe. Všeobecně známé heslo platí u výuky cizích jazyků dvojnásob. Právě proto vám špičková jazyková škola Berlitz nabízí úspěšné jazykové programy pro děti a mládež, které si kladou za cíl rozvinout vnímání nových poznatků a položit základ budoucího úspěšného studia cizích jazyků, bez kterých se v dnešním světě lze jen těžko obejít.

Znalosti, které jazykové programy přinášejí, se tak dále úročí a zlepšují se do stádií, kdy v dospělosti takový člověk hovoří zcela plynule. Skvělým způsobem jak v dětech probudit zájem o výuku cizího jazyka jsou také jazykové tábory.

Chcete-li svým dětem dopřát možnost studovat angličtinu přímo ve Velké Británii, USA nebo Kanadě, využijte naší nabídky studijních programů v zahraničí

Dětské kurzy angličtiny v Praze

Jazykové centrum Berlitz v Praze organizuje pro děti od 4 do 16 let kurzy angličtiny pod vedením zkušených lektorů - rodilých mluvčích - přímo v naší pobočce v Paláci Archa na adrese Na Poříčí 26. 

Celoroční výuka angličtiny pro děti a mládež

Chcete, aby se vaše dítě zdokonalovalo v nejdůležitějším světovém jazyce celoročně? Ať už patří ke školou povinným nebo je i výrazně mladší, nabízíme vám jazykové kurzy, které je zábavnou formou naučí jazyk a ještě zabaví.

Prohlédněte si brožuru k dětským jazykovým kurzům Berlitz a ve videu níže se můžete podívat, jak probíhá výuka jazyků v dětských kurzech Berlitz!

 

Dětské kurzy angličtiny od 4 do 7 let

Bez psaní slovíček, bez učebnic a diktátů. Kurzy angličtiny pro nejmenší děti Mimi & Me® - děti učí cizí jazyk zábavnou formou, pamatují novou látku, která jim je podávána pro ně zajímavým způsobem. Tyto jazykové programy dají Vašim dětem náskok ve výuce angličtiny ještě před nástupem do školy.

Více o tomto kurzu ›
 

Kurzy angličtiny pro děti od 8 do 11 let

Jazykové kurzy pro školáky Global Adventure® sází především na pozitivní motivaci k lepším výkonům a získávání nových vědomostí v souvislosti s vizualizací a praktickým významem slov. Výuku lze připodobnit k situaci, kdy se děti učí novou řeč v cizím prostředí, kde se touto řečí hovoří.

Více o tomto kurzu ›
 

Angličtina pro děti od 12 do 18 let

Jazykové kurzy pro teenagery Time Zones ® jsou vedené rodilým mluvčím. Jedná se o atraktivní program, který mladé lidi přitáhne ke studiu angličtiny prostřednictvím nejmodernějších učebních pomůcek, přičemž klade primární důraz na konverzaci.

Více o tomto kurzu ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek