autorizovane-prekladyAutorizované překlady cizích jazyků

Nutně potřebujete oficiální překlad do druhého dne? Překladatelský tým Berlitz je připraven vyhotovit autorizovaný překlad v krátkém termínu. V případě nutnosti jsme schopni dodat také expresní překlady do druhého dne.

Profesionální překlady do 24 hodin

Termín dodání překladu kolem 2000 slov je standardně 24 hodin. V konkrétních případech vždy záleží na povaze a složitosti zakázky a také na tom, jak vytížení právě překladatelé jsou. V našem ceníku překladů naleznete základní ceny za překlad.

"Překlady s razítkem" jsou vyžadovány při kontaktu s policií a úřady, také jsou vyžadovány při pokud potřebujete určitý cizojazyčný dokument použí u soudu jako důkaz. Než si vyžádáte vyhotovení oficiálního překladu, doporučujeme vám informovat se, zda úřední překlad opravdu potřebujete.

Úřední překlady do češtiny

Při zadávání zakázky překladu do češtiny máte 100% jistotu, že vyhotovený překlad projde jazykovou korekturou a vy dostanete precizně a profesionálně zpracovaný překlad. Naši spolupracující překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní v oboru jazykovědy, jejich práce je odborná a vysoce kvalifikovaná.

Překlady do cizích jazyků

V případě překládání textu do cizího jazyka zadáváme jejich závěrečnou kontrolu překladatelům z řad rodilých mluvčích. Všichni naši překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní odborníci s potřebnou certifikací.

Pro konkrétní posouzení vaší zakázky a pro další informace o překladech kontaktujte prosím překladatelský servis Berlitz.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá