autorizovane-prekladyAutorizované překlady cizích jazyků

Nutně potřebujete oficiální překlad do druhého dne? Překladatelský tým Berlitz je připraven vyhotovit autorizovaný překlad v krátkém termínu. V případě nutnosti jsme schopni dodat také expresní překlady do druhého dne.

Profesionální překlady do 24 hodin

Termín dodání překladu kolem 2000 slov je standardně 24 hodin. V konkrétních případech vždy záleží na povaze a složitosti zakázky a také na tom, jak vytížení právě překladatelé jsou. V našem ceníku překladů naleznete základní ceny za překlad.

"Překlady s razítkem" jsou vyžadovány při kontaktu s policií a úřady, také jsou vyžadovány při pokud potřebujete určitý cizojazyčný dokument použí u soudu jako důkaz. Než si vyžádáte vyhotovení oficiálního překladu, doporučujeme vám informovat se, zda úřední překlad opravdu potřebujete.

Úřední překlady do češtiny

Při zadávání zakázky překladu do češtiny máte 100% jistotu, že vyhotovený překlad projde jazykovou korekturou a vy dostanete precizně a profesionálně zpracovaný překlad. Naši spolupracující překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní v oboru jazykovědy, jejich práce je odborná a vysoce kvalifikovaná.

Překlady do cizích jazyků

V případě překládání textu do cizího jazyka zadáváme jejich závěrečnou kontrolu překladatelům z řad rodilých mluvčích. Všichni naši překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní odborníci s potřebnou certifikací.

Pro konkrétní posouzení vaší zakázky a pro další informace o překladech kontaktujte prosím překladatelský servis Berlitz.

 

Autorizované oficiální překlady cizích jazyků

Kvalitní překlad do němčiny i a z dalších světových jazyků Vám zajistí naše profesionální jazykové centrum Berlitz. Překlad z němčiny i do němčiny nabízíme v širokém spektru: přeložíme běžný dokument i specializovaný či odborný text, oficiální listiny, právní dokumenty nebo kompletní webové stránky. Nabízíme úřední překlady opatřené kulatým razítkem vhodné i pro jednání s úřady. Překladatelé jsou u nás certifikovaní, s vysokoškolským diplomem, často rodilí mluvčí hovořící dvěma a více jazyky. Požadujete expresní překlad do 24 hodin? I takové služby nabízíme. Důraz klademe na rychlost a samozřejmě kvalitu odvedené práce. Překlad do angličtiny, překlady do němčiny a dalších jazyků Vašich důležitých dokumentů oceníte všude tam, kde si přejete působit profesionálně. Jazykové překlady do němčiny a dalších jazyků zajistíme ve špičkové odborné kvalitě. Pokud hledáte kvalitní jazykový překlad do němčiny a dalších jazyků, využijte nabídky jazykového centra Berlitz.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá