Aktuální akční nabídka vzdělávacího centra Berlitz

Platná od 17.6. 2019 do 16.9. 2019

 
 

Angličtina – Letní škola a školka – malé skupinky (3–5 dětí)

Letní škola je ideální řešení, pokud vaše děti zůstávají část letních prázdnin ve městě. V rámci intenzivní týdenní výuky angličtiny s rodilými mluvčími si upevní svoje znalosti a zlepší slovní zásobu i výslovnost.

Letní školka je určena pro nejmenší. Děti si osvojí základy jazyka pomocí her a zpěvu a začnou rozumět a vnímat cizí jazyk již od útlého věku.

Přihlaste své děti včas na vybraný termín. 

 

 

Kids camp – Letní tábory s angličtinou – 2 lokality

Oblíbené každoroční tábory s výukou angličtiny vedou naši zkušení Berlitz lektoři – rodilí mluvčí. Tento rok pojedeme také do nové lokality! Berlitz Kids camp je skvělou volbou, pokud dětem chcete dopřát kvalitní jazykový pobyt bez nutnosti pobytu v zahraničí. Tábory probíhají v krásném prostředí českého statku. Výuka probíhá během dopoledne. Na odpoledne jsou připraveny aktivity rozvíjejícíc další praktické použití jazyka hrou. Angličtinu tak děti používají nonstop. K dispozici je vždy český koordinátor i zdravotník. Přihlásit své děti můžete na tyto termíny:

  • 8. 7. – 14. 7. – pondělí–neděle: Statek Břežany u Rakovníka
  • 27. 7. – 2. 8. – sobota–pátek: Váňův statek, Dubovice u Pelhřimova – NOVÁ LOKALITA

LAST MINUTE SLEVA -1 111 Kč na poslední volná místa!


Kontaktujte nás
 pro více informací a dopřejte svým dětem léto plné dobrodružství i zábavné a efektivní výuky angličtiny metodou Berlitz.

 

 

Summer Immersion – intenzivní jazykové kurzy – PRO TY, KTEŘÍ TO S JAZYKY MYSLÍ VÁŽNĚ.

Využijte léto aktivně a opravdu intenzivně se ponořte do studia cizího jazyka s lektorem – rodilým mluvčím. 1–2týdenní individuální jazykové kurzy Summer Immersion nabízíme v těchto jazycích: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, čeština, maďarština, rumunština, ruština a další.

Varianty kurzu Summer Immersion:

Full day: 5 dní 8 lekcí denně

Half day: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně

Jak na to?

  • Vyberte si jazyk, který chcete studovat.
  • Zahajte výuku do 15.9. 2019.

Kontaktujte nás pro více informací a domluvte se cizím jazykem už po jednom týdnu intenzivní výuky unikátní metodou Berlitz.

 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?