Vzdělávací centrum Berlitz – víc než jazyková škola

Zajímají Vás jazykové kurzy, manažerské kurzy a semináře, testování jazykových znalostí nebo potřebujete autorizované překlady a tlumočení?

Pak jste zde správně! Vzdělávací společnost Berlitz má více než 135letou tradici a zkušenosti zejména v těchto oblastech:
výuky cizích jazyků
, vzdělávání manažerů a odborných překladů do většiny světových jazyků především němčiny, angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny a dalších jazyků.

Jazykové kurzy a školení pro manažery

Klademe důraz na individuální přístup. Víme, že Váš čas je velmi cenný, proto se každému klientovi umíme maximálně přizpůsobit. Je vaší prioritou obchodní angličtina (business English)? Podle Vašich potřeb, úrovně znalostí a přání Vám sestavíme nejen jazykové kurzy na míru, ale také manažerská kurzy (školení) a semináře. Potřebujete připravit své manažery na obchodní jednání v ruštině, čínštině nebo francouzštině? Vyzkoušejte intenzivní jazykový kurz Total Immersion! Za jeden týden se Vaše schopnost komunikovat ve zvoleném cizím jazyce zlepší o jednu jazykovou úroveň!

Jazykové kurzy a tábory pro děti

Připravujeme také vzdělávací programy pro děti a mládež - jazykové tábory v ČR nebo v zahraničí. O prázdninách jsou velmi populární letní jazykové školy pro děti od 8 do 15 let a školky pro děti od 4 do 7 let.

Překladatelské a tlumočnické služby

Potřebujete-li autorizované překlady, revize cizojazyčných textů nebo profesionální služby tlumočníka, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

firemní jazykové kurzy jazykové kurzy pro dospělé dětské jazykové kurzy

Objevte svět Berlitz...

 
 

Jazykové kurzy Berlitz Praha

Vzdělávací centrum Berlitz nabízí kvalitní jazykové kurzy Praha pro jednotlivce i skupiny. Důraz je zde kladen na rozvoj každého studenta, jeho požadavky a potřeby. Naše jazykové kurzy Praha studentům nabízejí především tyto benefity: profesionální lektory – rodilé/bilingvní mluvčí, při individuálních lekcích naší jazykové školy Praha jste jen Vy a lektor, který se věnuje pouze Vám, jazykový kurz je přizpůsoben stoprocentně Vašim časovým možnostem a během výuky je zajištěna neustálá interakce s lektorem: (60 % času mluvíte Vy. Každá lekce přináší rozmanitou formu výuky (konverzace, poslech, četba…) a moderní a praktické výukové materiály v ceně kurzu (audio, video, tištěné, online materiály, mobilní aplikace). Výuka všech úrovní jazykových znalostí přináší možnost posunout se až o jednu jazykovou úroveň výše během 1–4 týdnů, jazyková škola Praha nabízí výuku na Vámi určeném místě nebo v učebnách v centru Prahy. Svůj jazykový kurz si u nás můžete vybrat z nabídky více než 40 jazyků: kurzy angličtiny, kurzy, němčiny, kurzy španělštiny nebo třeba kurzy češtiny pro cizince.

test jazykových schopností

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá