dětské jazykové kurzy

Jazykové programy pro děti

Zdá se Vám, že hodiny angličtiny ve škole nemají na Vaše děti kýžený efekt? Chcete svým předškolákům dopřát náskok ve výuce jazyků než půjdou školy? Přihlaste je do unikátních kurzů angličtiny pro děti jazykové školy Berlitz!

Výuka jazyků pro děti s rodilými mluvčími

Nabízíme jazykové kurzy pro děti od 4 do 16 let. Výuka probíhá v malých skupinkách 4 až 7 dětí jednou týdně v prostorách naší jazykové školy v Praze. Kurzy angličtiny jsou určeny pro děti s různými úrovněmi znalosti angličtiny. Výuka probíhá formou hry - děti si tak snadno osvojí základy angličtiny přirozenou cestou.

Letní jazyková škola a školka v Praze

V létě provozujeme v Praze také letní školu a školku s výukou angličtiny pod vedením našich zkušených lektorů (rodilých mluvčích).

Letní jazykové tábory v ČR a zahraničí

Pro děti od 7 do 16 let pořádáme letní anglické tábory na statku v Břežanech. Chcete své děti poslat do světa? Vyberte si z naší nabídky mezinárodních táborů pro děti!

 

 

 

 

 

Kurzy angličtiny pro děti od 4 do 7 let

Čím dřív začnete s výukou jazyků, tím lépe. Jazykové programy pro nejmenší děti Mimi & Me - výuka angličtiny je dětskou hrou! Vaše děti naučíme mluvit a přirozeně vystupovat v angličtině, jakoby šlo o jejich mateřský jazyk.

Více o jazykových kurzech Mimi & Me ›
 

Kurzy angličtiny pro děti od 8 do 11 let

Program Berlitz Global AdventureTM je zcela novým 4stupňovým konceptem výuky angličtiny pro děti ve věku 8-11 let, vyvinutým ve spolupráci také s National Geographic. Lekce probíhají 1 x týdně ve skupině 4-7 dětí.

Více o jazykových kurzech Berlitz Global Adventure ›
 

Kurzy angličtiny pro děti od 12 do 16 let

Chcete víc pro své náctileté? Přihlaste je do jazykových kurzů Time ZonesTM vedených lektory - rodilými mluvčími. Tyto kurzy angličtiny jsou zaměřené především na zlepšení komunikačních dovedností. Výuka probíhá jednou týdně ve skupině 4-7 dětí. 

Více o kurzech Time ZonesTM
 
 

Letní jazykové tábory v ČR

Summer Kids Camp na statku v Břežanech je určený pro děti ve věku od 7 do 16 let všech jazykových úrovní. Vaše děti si užijí dokonale kombinaci aktivní výuky angličtiny, zábavy a sportu. Svou angličtinu si budou zdokonalovat po celý den pod vedením rodilých mluvčích.

Více o letním anglickém táboře ›
 

Letní škola a školka v Praze

Hledáte příměstský jazykový tábor pro vaše děti? Je Vaše školka přes léto zavřená? Chcete dětem umožnit poznat nové kamarády a naučit se jazyk? Přihlaste je do letní jazykové školy pro děti od 8 do 15 let nebo školky pro děti od 4 do 7 let!

Více o letní škole a školce v Praze ›
 

Mezinárodní jazykové tábory pro mládež

Pošlete své děti na mezinárodní tábor do ciziny! Poznají nové přátele z celého světa a zdokonalí se v cízích jazycích. Mezinárodní tábory jsou určené pro děti od 7 do 18 let a konají se v Irsku, Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Belgii, Velké Británii a Španělsku.

Více o mezinárodních táborech ›
 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek