Anglická školka o prázdninách - letní škola angličtiny

letni anglicka skola a skolkaDopřejte svým dětem o prázdninách změnu a přihlaste je do některého z našich příměstských letních táborů s angličtinou. Bude o ně dobře postaráno a ještě si můžete být jistí, že kromě pěkných zážitků získají také kvalitní vědomosti a dovednosti.

Individuální jazykové kurzy ve firmách

Individualni jazykove kurzy ve firmachChcete zabezpečit pro své zaměstnance a manažery jazykový kurz, který je pro ně důležitý při výkonu jejich zaměstnání? Nabídněte jim benefit ve formě individuálního jazykového kurzu! Efektivnost jazykových kurzů se projeví již během několika týdnů či měsíců. Jazykový kurz lze taktéž přizpůsobit oboru, ve kterém Vaše firma působí.

Naučte se některý z neobvyklých jazyků

neobvykle jazykyKolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem.

Toto staré pořekadlo v současnosti platí víc než kdy jindy. V dnešním multikulturním světě je už standardem umět některý ze světových jazyků, nejčastěji angličtinu, němčinu či španělštinu. Pokud ale chcete opravdu uspět v profesním životě, je rozhodně užitečné ovládat ještě další jazyk, případně jazyky. Ostatně i v soukromém životě Vám taková znalost nejednou přijde vhod, zvláště při cestování či práci na síti.

Možnosti výuky mandarínské čínštiny v Berlitz Praha

vyuka cinstinyČeká Vás cestování do Číny nebo usilujete o nové zaměstnání, které se bez perfektní znalosti čínštiny neobejde?  Anebo se jen chcete naučit cizí jazyk, který v budoucnu opravdu využijete? Připravte se na dovolenou či na pracovní povinnosti studiem čínštiny v jazykovém centru Berlitz Praha!

Letní kurzy angličtiny v Praze - nabídka pro děti

letni primestsky tabor s anglictinouLéto je obdobím, které děti milují ze všeho nejvíc a nesou si z něj vzpomínky na celý život. Je totiž obecně známo, že si pamatujeme to, co nás baví a při čem se cítíme dobře. Pojďte toho s námi využít a přihlaste své děti do některého z našich letních dětských kurzů angličtiny v Praze.

Překlady diplomů a dokumentů

preklady diplomu a dokumentuPotřebujete rychle a spolehlivě přeložit diplomy z českého jazyka do cizích jazyků či naopak? Nebo máte zájem o oficiální (autorizované) překlady jiných dokumentů? Neváhejte a obraťte se na jazykovou školu Berlitz Praha!

Francouzština - překlady dokumentů, soudní a oficiální překlady

francouzstina prekladani dokumentuHledáte spolehlivého partnera pro překlady a tlumočení z / do francouzského jazyka?

Díky našemu špičkovému překladatelskému týmu Berlitz a dlouholetým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout precizní a bezchybné překlady. Finální kontrola překladu rodilým mluvčím garantuje jeho správnost a tím i Vaši spokojenost. Pracujeme rychle, ale s neustálým důrazem na kvalitu.

Výuka angličtiny v Berlitz Praha - jarní nabídka, kombinace kurzů

Kombinovane kurzy anglictiny 2

Máte zájem o výuku angličtiny, ale nabídka jazykových kurzů ve Vašem okolí Vám nevyhovuje? V jazykové škole Berlitz Praha můžete kombinovat různé typy kurzů angličtiny, a tak dosáhnout ještě lepších výsledků!

 

Jarní nabídka - akční ceny jazykových kurzů

Výuka angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha zahrnuje nejen procvičování anglické konverzace a maximální přizpůsobení náplně lekcí Vašim přáním, ale nabízí mnohem víc! V rámci kombinovaných kurzů angličtiny můžete spojit samostudium s prezenční výukou, telefonickými lekcemi nebo online výukou angličtiny ve virtuální třídě Berlitz. Tak můžete využít výhody všech forem studia.

Překlady ruských textů

preklady ruskych textuNa trhu působí mnoho jednotlivců i agentur, které nabízejí překlady z / do ruského jazyka. Pokud si ale chcete být jistí, že obdržíte opravdu věrný a reprezentativní překlad, jsme tady pro Vás my.

Kombinované kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha

Kombinovane kurzy anglictinyMáte zájem o výuku angličtiny, ale nabídka jazykových kurzů ve Vašem okolí Vám nevyhovuje? V jazykové škole Berlitz Praha můžete kombinovat různé typy kurzů angličtiny, a tak dosáhnout ještě lepších výsledků!

Jarní nabídka - akční ceny jazykových kurzů

Výuka angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha zahrnuje nejen procvičování anglické konverzace a maximální přizpůsobení náplně lekcí Vašim přáním, ale nabízí mnohem víc! V rámci kombinovaných kurzů angličtiny můžete spojit samostudium s prezenční výukou, telefonickými lekcemi nebo online výukou angličtiny ve virtuální třídě Berlitz. Tak můžete využít výhody všech forem studia.  

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek