Letní jazyková škola pro děti - angličtina po celé prázdniny

deti-skolkax176Už hledáte letní dovolenou? Nezpomeňte také na svoje děti a najděte pro ně zábavu na letní prázdniny. Již tradičně otevíráme letní školu angličtiny a letní anglickou školku.

Letní tábor s angličtinou - přihlašování otevřeno

letní jazykový táborKdo již někdy byl na letním táboře s angličtinou Berlitz, tak se jistě nemůže dočkat, až se zase otevřou termíny a bude se moci přihlásit. Nyní se již můžete přihlásit na některý ze tří termínů v červenci nebo srpnu 2016.

Překlady odborných textů a prací

Depositphotos 5658783 original maleS překladem odborného textu si hlavu lámat nemusíte. Svěřte text z jakéhokoliv oboru překladatelské agentuře Berlitz Praha a v klidu vyčejte na perfektní výsledek.

Manažerské semináře a firemní jazykové kurzy

blog-img1 300x176Staňte se moderní firmou, která dbá o své zaměstnance a klíčové pracovníky. Nabídněte jim manažerské vzdělávání a jazykové kurzy přímo ve firmě!

Unikátní Total Immersion® - intenzivní výuka jazyků

intenzivní jazykový kurzIntenzivní a efektivní výuka nejméně šesti jazyků podle Berlitz Method®. Pusťte se do studia naplno a za pár týdnů se uslyšíte mluvit novým cizím jazykem.

Mandarínská čínština v jazykovém centru Berlitz Praha

13864615 s-123rf-27.2.2014Toužíte poznat Dálný východ, nebo tušíte, že se ve svém zaměstnání setkáte s čínštinou? Připravte se na cestování nebo na pracovní povinnosti studiem čínštiny v jazykovém centru Berlitz.

Individuální jazykové kurzy Praha

individuální jazykové kurzyPřečtěte si, jaká je aktuální nabídka kurzů cizích jazyků v jazykové škole Berlitz Praha. Zjistěte akční nabídky na výuku cizích jazyků.

Online kurzy až 40 cizích jazyků

virtual-classUčit se cizí jazyky není záležitostí pár dnů. Výuce jazyků se musíte věnovat delší dobu. Pokud ale nemáte tolik volného času, abyste si naplánovali pravidelnou docházku do jazykového kurzu, je tu možnost využít výuku jazyků online.

Jazykové kurzy online - samostudium s konverzací

IS107-012 480xJestliže hledáte způsob, jak ve svém nabitém diáři najít alespoň půl hodinky na konverzaci v angličtině nebo na lekci němčiny, pak pro Vás máme tip: jazykové kurzy pro samouky online + telefonické lekce s rodilým mluvčím. Pohodlně, z domu, kdykoliv máte chvilku času.

Angličtina na několik způsobů - různé typy jazykového kurzu

Depositphotos 7762260 originalZákladem komunikace v dnešním světě je angličtina. Naučit se ji můžete několka způsoby. Jazyková škola Berlitz Praha Vám umožní vybrat si z několika typů výuky angličtiny.

2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek