Sleva 31% při koupi celoročního jazykového kurzu!

sleva31-malaRozhodli jste se, že se v roce 2016 naučíte nový jazyk? Gratulujeme! Rádi Vám s tím pomůžeme. Náš tým zkušených lektorů z řad rodilých mluvčích je připraven se Vám věnovat v čase a místě, které Vám nejvíce vyhovuje.

Podzimní slevy na jazykové kurzy vrcholí

palec nahoru 300V jazykové škole Berlitz Praha pomalu končí období podzimních slev na jazykové kurzy. Využijte poslední dny do konce akce 1. 12. 2015 a kupte jazykový kurz se slevou!

Výuka ruštiny online nebo jazykový kurz v Praze

rustina 176Potřebujete se kvůli práci naučit rusky? Nebo si jen chcete rozšířit obzory a naučit se další světový jazyk? Vyzkoušejte ruštinu! V jazykové škole Berlitz Praha zíkáte ukázkovou lekci ruštiny zdarma!

Rezervujte si místo v letní škole 2016

Již nyní se těšíte na letní prázdniny? Tak to je skvělé! Kromě plánování rodinné dovolené se také zaměřte na program pro svoje děti. Letní škola angličtiny nebo anglická školka Vám jistě přijdou vhod!

Prezenční kurzy 14 cizích jazyků v Berlitz Praha

dve 176xJazykové centrum Berlitz Praha nabízí jazykové kurzy s rodilými mluvčími přímo v centru Prahy. Vyberete si ze 14 cizích jazyků, které se můžete naučit již za několik týdnů. Zvolte individuální kurz podle svých představ a časových možností.

5 důvodů proč zadat překlady agentuře Berlitz

překlady berlitzNároky na kvalitu jazykových překladů rostou a jedině překladatelská agentura s tradicí, která má mnohaleté zkušenosti s textovými překlady, je zárukou opravdové kvality.

Které manažerské schopnosti jsou nejdůležitější?

prezentace 300x200Vybrat ze schopností, které by měl správný manažer ovládat, tu nejdůležitější, není jednoduché. Každý tým vyžaduje důraz na jinou oblast, ale soubor několika základních dovedností by měl ovládat každý manažer.

50% sleva na výuku jazyků pomocí CyberTeachers®

jazykové kurzy pro samoukyNaučit se cizí jazyk je pro někoho výzva, na kterou mu ovšem nezbývá čas. Ode dneška se už není na co vymlouvat, protože online jazykové kurzy přicházejí za svými studenty až k nim domů nebo do kanceláře. Online kurzy pro samouky jsou totiž dostupné kdykoliv a odkudkoliv s připojením k internetu.

Jak na překlad? Pomůže Vám překladatelská agentura Berlitz!

revize 176x Kde sehnat kvalitní překlad smlouvy nebo úředního dokumentu? Pokud potřebujete přeložit text a získat překlad se soudním ověřením, těžko si jej můžete jen tak přeložit doma.

5 důvodů, proč se učit cizí jazyky

jazykové kurzy prahaHledáte výmluvy, proč ještě nemůžete začít chodit do nějakého jazykového kurzu? My vám předkládáme důvody, proč se začít učit cizí jazyky ihned.

2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek