Výuka angličtiny v Berlitz Praha - jarní nabídka, kombinace kurzů

Kombinovane kurzy anglictiny 2

Máte zájem o výuku angličtiny, ale nabídka jazykových kurzů ve Vašem okolí Vám nevyhovuje? V jazykové škole Berlitz Praha můžete kombinovat různé typy kurzů angličtiny, a tak dosáhnout ještě lepších výsledků!

 

Jarní nabídka - akční ceny jazykových kurzů

Výuka angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha zahrnuje nejen procvičování anglické konverzace a maximální přizpůsobení náplně lekcí Vašim přáním, ale nabízí mnohem víc! V rámci kombinovaných kurzů angličtiny můžete spojit samostudium s prezenční výukou, telefonickými lekcemi nebo online výukou angličtiny ve virtuální třídě Berlitz. Tak můžete využít výhody všech forem studia.

Letní angličtina pro děti v Berlitz Praha

Depositphotos 7762260 originalLetní prázdniny tu budou co nevidět, je načase myslet na letní program pro děti. Chcete, aby Vaše děti přes prázdniny nezpomněly angličtinu, kterou se učí během školního roku nebo získaly náskok před spolužáky? Zapište je do letní školy angličtiny v Berlitz Praha. Letní kurzy angličtiny jsou otevřeny pro děti již od 4 let.

Kombinované kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha

Kombinovane kurzy anglictinyMáte zájem o výuku angličtiny, ale nabídka jazykových kurzů ve Vašem okolí Vám nevyhovuje? V jazykové škole Berlitz Praha můžete kombinovat různé typy kurzů angličtiny, a tak dosáhnout ještě lepších výsledků!

Jarní nabídka - akční ceny jazykových kurzů

Výuka angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha zahrnuje nejen procvičování anglické konverzace a maximální přizpůsobení náplně lekcí Vašim přáním, ale nabízí mnohem víc! V rámci kombinovaných kurzů angličtiny můžete spojit samostudium s prezenční výukou, telefonickými lekcemi nebo online výukou angličtiny ve virtuální třídě Berlitz. Tak můžete využít výhody všech forem studia.  

Překlady Berlitz - komplexní zajištění překladatelských služeb

překladyHledáte způsob, jak si poradit se záplavou textu, který potřebujete přeložit, opravit a připravit jako podklad pro další práci? Obraťte se na překladatelské služby Berlitz - překlady, revize a korekce textu na jednom místě.

Italská konverzace v centru Prahy

Italska konverzaceMáte zájem o výuku italského jazyka a preferujete individuální lekce, kdy máte lektora pouze pro sebe? Právě pro Vás jsou určeny individuální kurzy italštiny v jazykové škole Berlitz Praha.


Typy kurzů italštiny podle intenzity:


Vyberte si jazykový kurz podle toho, jak rychle se chcete italský jazyk naučit či si zlepšit jeho znalost.

Zájem o kurzy soft skills stále roste

kurzy soft-skillsPoptávka po kurzech soft skills (měkké dovednosti) leckdy předčí naše očekávání.

Zájem klientů o účast na manažerských seminářích je stále vyšší. V kurzech soft skills zdokonalují svoje měkké dovednosti, které pak oceňují jak v pracovním prostředí, tak v osobním životě.

Individuální výuka ruštiny v Praze

Individualni kurz rustinyJe Vám milejší jazykový kurz ruštiny s lektorem pouze pro sebe? Právě pro Vás je určena individuální výuka ruštiny metodou Berlitz.

Jazykový kurz ruštiny je velmi dobrý a efektivní způsob, jak se naučit mluvit rusky v krátké době, a to již během několika týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy ruštiny koncipované přesně podle Vašich potřeb, a to více či méně intenzivní.  Lektor, rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašemu tempu a Vašim potřebám. Jazykový kurz tak může probíhat buď u Vás doma, či ve Vašem zaměstnání anebo u nás v jazykovém centru  Berlitz Praha.

Kurzy němčiny v různých kombinacích

kurzy němčinyChcete se učit německy, ale nabídka typů jazykových kurzů Vám nevyhovuje? V Berlitz Praha můžete kurzy němčiny kombinovat, a tak získat z každého to nejlepší!

Učte se anglicky online

online 600xVyzkoušeli jste již nějaký online jazykový kurz? Pokud ne, pak neváhejte a vyberte si z nabídky jazykové školy Berlitz Praha.
Online kurzy angličtiny nabízíme v několika variantách, vyberte si podle svých preferencí.

Online jazykové kurzy CyberTeachers® - akční nabídka

CyberTeachersZajímá Vás studium jazyků online? Chcete aktivně strávit volný čas nebo naplno využít dobu během cestování? Zapojte se do online studia jazyků s platformou CyberTeachers®.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek